Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 14:11

bram barbucha Měla. Moc se mi to líbilo. 

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 14:14

a Kate měla nádhernej náhrdelník, co jsem si všimla...

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 14:15

Jinak mi po celou dobu jede hlavou, jak se asi cítí Harry. Nemůže jít v uniformě a druhý bez uniformy je černá ovce Andrew. Musí mu to být líto.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 14:20

999 

Holt nemůže mít všechno. Chtěl s tím seknout? Chtěl.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 14:23

999 Měla, moc. Na Výtoni se brečí, odpoledne jdu s maminkou na panáka skotské whisky, na počest a krásné vzpomínky.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 14:26

999 Harry přesně věděl jaké následky bude mít vystoupení z královských povinností. Třeba mu to líto není, třeba je spokojený se současným životem a uniforma mu nechybí, co my víme.
No a Andrew...

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 14:55

andulka01 To je hezký, pozdravuj maminku. Já si od včera píšu a volám se svojí nejlepší kamarádkou, která už 30 let žije v Anglii, tak to prožívám i jejíma očima. Stáli s manželem 11 hodin, aby se poklonili královně, dnes se sešla celá rodina u nich,děti, manželovi rodiče, dívají se na televizi, povídají si o historii, osobnostech...

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 15:19

Kan vždyť vypadá jeden jak druhej! Tam asi nebylo úplně dobrý světlo a kdo ví, z jaké dálky to fotili.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 15:22

Ten pohřeb byla fakt důstojná záležitost a co si budem povídat, taky velkolepá šou pro davy. A jsem moc ráda, že to nenarušil žádný incident, stačil ten u rakve někdy předevčírem (?). A taky jim vyšlo dobře počasí, prostě povedená akce, Alžbětě by se to určitě líbilo.

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 15:32
Reakce na 999:

Jinak mi po celou dobu jede hlavou, jak se asi cítí Harry. Nemůže jít v uniformě a druhý bez uniformy je černá ovce Andrew. Musí mu to být líto.

​Každý z nás nese důsledky svých rozhodnutí (ať jsou dobrá nebo špatná), přičemž někdy ty důsledky ani není možno předvídat.

Ale Harry ty důsledky znal dopředu.

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 15:46

Taky jsem koukala. Bylo to krásný. Dojemný, velkolepý a důstojný. 

A když byla rakev na lafetě a ti zapřaženi námořníci vykročili, úplně mi vhrkly slzy.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 15:46

RoSa Kate byla dokonalá a ten neobyčejný šperk se na tu příležitost moc hodil. A velmi by mě zajímalo, jestli má nějakého stylistu nebo jsou ty outfity z její hlavy. 

Offline Mrs.Robinson
Avatar
591 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 16:42

Dadoo Mi běhal mráz po zádech, kdy celý kostel začal zpívat God Save the King. Nejsem nijak dojímavá, ale ten moment, kdy končí fanfáry a všichni začnou v katedrále zpívat mi přišel mocný. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 17:26

999 No, mě starýho cynika, strašně dojmul příjezd do Winsoru, jak jeli Great Parkem, pak okolo jejího poníka s podkoním... No a od tý doby bulim. A jinak opravdu precizně připravené, počasí královně přálo. A kytka na rakvi s rozmarýnem, skotskými bodláky...

Do kaple sv. Jiří jsme chodili na vánoční zpěvy... No a bulim zase.

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 17:39

andulka01 S tou kytkou je to zvláštní, spousta lidí mi řekla, že se jim nelíbila, že to bylo strašný koště. O symbolice slyšet nechtěli :-).

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 17:47

bram Ten šperk je tradiční. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 18:24

Její tělo i duše už odpočívá v posvátném pokoji. Konečně má pokoj od všeho a všech.

Ten pavouček, co se jí při obřadu proběhl přes rakev je pravda, nebo kec?

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 18:35

999 Mně ta kytka přišla krásná. 

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 18:38

Lamicka Mně taky :-).

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 19. zaří 2022 18:52

andulka01 Lamicka 999 ta kytka mi přišla nádherná, i ta barevnost. Byla taková střapatá a veselá, úplně se k Alžbětě hodila

Sweet Potato díky, tušila jsem, že to bude nějaký tradiční šperk, ale nějak blíž jsem to nestudovala.