Aktuální česká politická situace
tyhle předvolební rozhovory jste viděli/y?
continuity
právě jsem na to myslela, když jsem to četla,že jim musí spravovat Twitter obdobný týpek, jako byl u nás na Ministerstvu kultury![]()
A toto je sice ukrutně dlouhé, ale kdo máte rádi dlouhé filozofické traktáty, tak si to dejte.
Esej T. Snydera. Demokracie není něco, co se stane samo, protože je to nejvyšší forma společenského uspořádání, ale věc, za kterou je potřeba nést oběti.
Ukrajinské Ministerstvo obrany trolí russaky prakticky nepřetržitě.
Z toho jsem v úžasu od začátku, jak - nejen ministerstvo, ale i další lidi, vojáci atd. - neztratili smysl pro humor (a lidský chování) ![]()
Člověk by řek, že v těch hrůzách budou značně nerudný a zasmušilí a nikdo by se ani nemoh divit... ale opak je pravdou. Neuvěřitelný... Řekla bych, že celej svět musel na Ukrajince kapku přehodnotit názor (kromě soli země, který nepomůže ani rána palicí do hlavy).
Dobrej článek. Já si už dřív stáhla tu Cestu k nesvobodě, ale ještě jsem se do ní nepustila - mám strach že mě při čtení raní vzteky mrtvice.
Nejnovější průzkum: SPD jsou druzí za Babišem ![]()
Prosím řekněte někdo že ta agentura není objektivniz
rysamona STEM pro CNN Prima News, klíííd!
rysamona poslední normalni průzkumy vycházeli, že jsou všichni více méně na svým. To mi po 3/4 roce pruseru, ve kterým se placame, přijde jako slušný výsledek. Bude to dobrý, do voleb snad válka skončí, to hodně pomůže všemu.
Pokud je to pravda, tak jen houšť
V Chersonu se střílelo. Podle Ukrajinců se střetli kadyrovci s vagnerovci
jerry jen at se vyvrazdej, debilove.
Takhle nějak to Darwin asi myslel, že?![]()
jerry Spis by si zaslouzili Darwinovu cenu. Ze by rusaci chteli zdrhnout a cecenci plnili bojovy ukol a strileli po nich nebo se rvali o lednicku? Bud jak bud, pokud se budou mlatit mezi sebou, je to pro Ukrajinu dobry.
Tohle mě dost baví. A těší - že s tou svoločí, která umí jen vraždit a rabovat, nakonec matička russ tak pěkně vyjebává ![]()
"Dostáváme četné žádosti od smluvních vojáků, kteří byli zraněni v zóně SVO v roce 2022. Jedná se především o vojáky, kteří dobrovolně podepsali smlouvy s jednotkami BARS a Redut.
Hlavní stížnosti vojáků jsou následující:
1. Smluvním vojákům není předáván stejnopis smlouvy ani její kopie s odůvodněním, že stejnopis smlouvy mohou obdržet po jejím uzavření na vojenském evidenčním a odvodním místě v místě bydliště. Tím se porušují práva vojáků, kteří nemají úplné informace o podmínkách smlouvy a musí věřit náborářům.
2. Smluvním vojákům, kteří byli zraněni v zóně severního Kavkazu, nejsou vypláceny všechny platby, které jim náleží, stanovené smlouvou, pojistné, ani platby dodatečně stanovené prezidentem Ruska. Toto porušování je velmi rozšířené, což potvrzují osobní svědectví vojáků a fotokopie dokumentů, které má redakce k dispozici.
3. Vojenské nemocnice odmítají potvrzovat zranění smluvních vojáků. Nechtějí vydávat potvrzení zranění pro výplatu pojistného a často snižují škody způsobené zraněními jejich převedením do kategorie chronických onemocnění souvisejících s věkem nebo nahrazením stupně závažnosti. Zaznamenávají tak například pohmožděniny místo zlomenin nebo osteochondrózu místo poškození páteře. Otřes mozku se stal nejvíce neregistrovaným zraněním - potvrzení o otřesu mozku se prakticky vojákům nevydává.
4. Hromadně se objevují případy, kdy jsou zranění propouštěni z nemocnic bez dokladů a peněz na návrat do místa bydliště! Lidé jsou nuceni přespávat na zastávkách veřejné dopravy, nádražích a u náhodných známých, kde žebrají o peníze na cestu a další léčbu.
5. Pokud je smluvním vojákům vydán vojenský průkaz, obvykle neobsahuje místo jejich nasazení. Vzhledem k tomu, že smluvní vojáci nemají kopii své smlouvy, nemají možnost doplnit údaje, protože vojenské registrační a odvodní úřady v místě jejich bydliště jednoduše nevědí, kam žádosti poslat - nejsou k dispozici čísla jednotek a další údaje. Smluvní vojáci se tak ocitají doslova v právním vakuu.
6. Smluvním vojákům, kteří byli zraněni v zóně Severovýchodního vojenského okruhu a přijeli do místa svého bydliště, je odepřeno další ošetření ve vojenských nemocnicích v místě jejich bydliště s odkazem na to, že nejsou vojáky.
jerry Neni to poprvé. Jde jim o kořist. Středověk neskončil.
continuity uf. V něco takového jsem doufala.

Sweet PotatoTen americký prezident nemá pěknou barvu v obličeji, nemá.
Moc hezký to Alžběta měla ![]()
Měla. Velkolepý i důstojný.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
