Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 19:11

Dadoo vyzbrojena rýnským ryzlinkem si troufám se koukat, myslím, že to bude jinej level...stejne ale odvracím zrak, když mluví, normálně fyzicky odpor! 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 19:13

Vilemina Mně je taky absolutně odporný.a ani ho nemusím vidět, stačí mi ta jeho arogantně přezíravá mluva. A zcela nekorektně si přeju, aby to šlehlo s ním, ne se mnou 

Offline Mína
Avatar
305 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 19:33

wendulka Věřím, doufám, modlím se - zadek staženej a křeče v břiše

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 19:41
Reakce na černá káva:

Zřejmě je lidskou přirozeností moc nepřemýšlet, takže lidi nebaví debaty, nezamýšlí se nad argumenty,  zabírají na jednoduchá hesla. A snad, bohužel na ta útočná. Hodnotí to stylem- ten mu (jim) to nandal, to je člověk na správném místě.  Jenže i když si to umím snad i vysvětlit, tak je těžké se s tou jednoduchostí spoluobčanů smířit. Natož ji přijmout.

​Přesně tohle jsem se dnes snažila vysvětlit Pafqua. A ano, i když si to umím vysvětlit,  protože mezi těmi lidmi žiju, je těžké se s tím vyrovnat. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 19:43
Reakce na Mutziputzi:

Já nevim, že se rozčilujete furt, Miloš vyhraje a vaše životy to stejně neovlivní, klid ne?

​Aby ses mucinko nedivila. Ja bych si taky rada myslela ze neovlivni... nakonec kazdej mame svuj zivot, praci a tak podobne... ale kdyz se tak divam na ovara, myslim ze nam vsem este pekne zatopi. Vzteklej bude v kazdym pripade, jestli prohraje nebo vyhraje (v tom pripade bude zurit pro malej rozdil), takze nainstaluje Burese za kazdou cenu, mozna probehne i ta abolice - no a mame tu pekne Burese s ANO plus komouse plus okamurovce. Tak jak neovlivni? Pokud vlada neovlivnuje zivoty, tak kdo uz?

Navic, jak uz rekla razorblade , s tou luzou nebude k vydrzeni. Vono uz to ted staci. 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 19:46

Naši se vrací o den dřív z hor, aby mohli volit. Celá rodina kupodivu jednotná, to by bylo, aby to nevyšlo.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:07

Nejde mi z tabletu načíst i-vysilání ČT, takže chytnu doma až konec.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:12

Witovská zatím skvělá, snad to vydrží

Offline lemon29
Avatar
181 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:18

wendulka ja sledujem tu https://www.irozhlas.cz/volby/prezidentska-debata-ct-milos-zeman-jiri-drahos-zive_1801241740_sam online reportaz, aj ked asi nie je uplne podrobna

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:21

lemon29 Díky.

Offline ankou
Avatar
258 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:33

Kdo je ta... pani vedle Trosky?

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:40
Reakce na Vilemina:

Dadoo vyzbrojena rýnským ryzlinkem si troufám se koukat, myslím, že to bude jinej level...stejne ale odvracím zrak, když mluví, normálně fyzicky odpor! 

Není škoda toho rýnskýho ?​

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:41

ankou ta  Coolidge?

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:45

já chci za prezidenta Světlanu

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:46

OliveOyl Taky bych brala ženu - ale o tom už jsme se tu některé zmiňovaly

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:47

černá káva není ,pač jde do me. A debata jde tak jako jedním uchem, jak jsem psala, nekoukam na nej, fuj!

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 20:53

Uz to beziiiii, jde mi to na te iradio, mrknu v poledni prestavce aspon.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:15

 no už abychom to měli za sebou.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:15

Krehutka ja jsem nestihla tu prvni hodinu, byla jsem na jednani, tak ani nevim o co jsem prisla.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:19

0zero7 vlastně o nic. Kdybych byla nerozhodnutý volič, byla bych fakt nešťastná.