Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:19

Krehutka Ta poslední část se TV moc nepovedla Zbytečně se tam dohadují.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:20

Krehutka Jeziiiiis, no teda. Az bude nekde shrnuti tak to sem prosim nekdo supnete.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:23

Teda to je ale debil, "jak jsem vam pred 30 sekundami rekl" Ufff.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:29

Drahos se teda nemusel furt tak umanute proti Zemakovi vymezovat, ale jinak byl dneska dobrej. Je videt, ze na sobe zamakal. Za me dobry

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:29

Witovská předvedla, jak má vypadat MODEROVÁNÍ - ne jako ti joudové z Novy a Primy.

Je fakt dobrá

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:31

tak to bylo dobrý, konečně profesionální příprava a moderování - chválím ČT!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:32

jerry Jo, jestli chce po jejím výkonu Voříšek i nadále tvrdit, že primáckou "debatu" jako moderátor zvládl, tak už si to může opravdu nalhávat jen sám sobě - asi jako když Zeman tvrdí, že ho trápí jen neuropatie dolních končetin.

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:33

razorblade 

Nedal se. A chvílema ukázal i zuby. Tohle asi Ovarovi poradci nečekali.

Jen mě udivilo, proč Ovar, když mluvil Drahoš, tak nějak bezcílně kroužil pohledem po prostoru - připadal mi takový nepřítomný - jako kdyby nechápal, kde je a co tam chce. Nebo se mi to jen zdálo?

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:34

wendulka 

Jo!!!

Offline cinkja
Avatar
1518 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:36

Witowská excelentní .

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:37
Reakce na jerry:

razorblade 

Nedal se. A chvílema ukázal i zuby. Tohle asi Ovarovi poradci nečekali.

Jen mě udivilo, proč Ovar, když mluvil drahoš, tak bezcílně kroužil pohledem po prostoru - připadal mi takový nepřítomný - jako kdyby nechápal, kde je a co tam chce. Nebo se mi to jen zdálo?

​Nezdálo. Taky jsem si všimla.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:38

razorblade Naprosto souhlasím. Toho vymezování bylo až dost. Kdyby lehce ubral, bylo by to lepší.

Ale jinak super! Drahoš se tedy nedal ani náhodou, Ovar byl zcela evidentně nějak vysílen, proti úterku mi přišel dost bezzubý. Jestli chtěl hrát hodného, tak mu to ale stejně nevyšlo.

Navíc je hluchý jak poleno,. I když... nemyslím si, že by to bylo hluchotou, že potřeboval opakovat otázku - přišlo mi, že jeho chorá mysl chvílema bloudila někde Vysočinou, takže vůbec netušil, na co se ho ptala.

Witowská byla skvělá!

Takhle má vypadat debata, ne to šaškování na Primě, Nově, o Barrandovu už ani nemluvě. 

Zítra ve dvě stojím frontu! A Zemana zase rituálně spálím! 

Online Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:42

 A Zemana zase rituálně spálím!  

Kéž by to pomohlo!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:43

Korsičanka Dadoo 

Já ho rituálně trhám na kousky. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:45

Moderatorka OK, ovar klasicky na presdrzku a Drahos cajk. Az teda na ten zaver. Ovar sice temer placky zadonil o ucast volicu (cti: svych volicu), ale kupodivu se zdrzel vetsi agitace. Tu si mohl Drahos odpustit a bejt vic nad veci.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:46

Korsičanka V prvním kole to klaplo.  

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:49

barbucha Přesně, ten závěr se mi taky nelíbil. Ale jinak to Drahoš ustál výborně, konečně to byla debata jak má být. 

Online Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:52

Ellen Dadoo Že bych ho propíchala celým jehelníčkem?

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:53

Ovšem "frajer Mynář"...to byla hláška večera

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:54
Reakce na Dadoo:

Korsičanka V prvním kole to klaplo.  

​První kolo vyhrál. Nezapomněla jsi ty ostatky zakopat?