Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:54

jerry

jo: z frajeřiny si zažádal o bezpečnostní prověrku, přestože ji vůbec nepotřebuje

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:55

Krehutka Jejda.. já si v prvním kole přála, aby to Ovar nedostal rovnou, jak občas někdo strašil.

Takže jsem si přála druhé kolo a to se povedlo. 

Offline Řvousenka
Avatar
1024 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:55

V té Zemanovic lajně už chyběla jen stará Škopková. I kulatá hlavička Haszka Mihályho se tam mihla. Dobrej matroš vskutku.

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:57

Jo, "frajer" me taky dost rozveselil (myslim zopakovanej Drahosem samozrejme)  A pak taky to, jak si ovar dloubal voko. 

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:57

a kde je to vyvrcholení s dcerou? jsem zmatená... nebo to přijde až zejtra dopoledne?

Online Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:58

Krehutka Nedráždi Nějaké měkké bahno někde teda najdu

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 21:58

Korsičanka 

To je nápad!  (vztahuje se k návrhu experimentálně aplikovat woodoo)

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:06
Reakce na RoSa:

jerry

jo: z frajeřiny si zažádal o bezpečnostní prověrku, přestože ji vůbec nepotřebuje

​I já jsem z frajera Mynáře nemohla.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:07

jerry Jo, tady mě trochu mrzelo, že celou tu kauzu Drahoš okecával, místo toho, aby mu vmetl do tváře,  že Zeman dal slovo chlapa, slovo prezidenta, a to nedodržel. Dlouhé a strukturované vystoupení je fajn, ale v politické diskusi, kde se snažím přesvědčit nerozhodnutého voliče, to podle mě bude trochu bezzubé.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:09

Korsičanka Ty jo, já nejsem odborník na tyhle esoterické záležitosti. Možná bude stačit rozfoukat do všech světových stran.

Online Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:11

Krehutka 

Dlouhé a strukturované vystoupení je fajn, ale v politické diskusi, kde se snažím přesvědčit nerozhodnutého voliče, to podle mě bude trochu bezzubé.

Přesně tak!

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:13
Reakce na RoSa:

a kde je to vyvrcholení s dcerou?   

​Zadam vazene moderatorky, aby neprodlene zjednaly poradek a napomenuly entitu RoSa za nechutne reci!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:14
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:17

Sím, mohla bych volit paní Witowskou? 

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 22:18

Jo ale stouchnuti se Skandinavii taky luxusne pobavilo.

W: "Pane prezidente, rikate ze skandinavsky model (zeme nebo tak neco) je vas vzor. Kolikrat jste navstivil Skandinavii?"

Prezident se nadechuje.

a W. dodava: "Jako prezident!"

Prezident mlci.

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 23:01

barbucha Škoda, že pak nějak zamluvili otázku Witowské, jestli tam vůbec byl pozvaný.

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 23:05

barbucha  wendulka 

vyvrcholení kampaně - jsem myslela, samozřejmě!

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 23:07

Moje dojmy - Drahoš byl jistější než minule,bylo pár pěkných momentů, ale kdybych nevěděla koho, asi by mi dnešek v rozhodování moc nepomohl. Naštěstí vím.

To Zemanovo bloudění zrakem podle mě nebyla neschopnost soustředit se, ale spíš podle mě chtěl dát najevo, že ho to nudí a je mu celkem jedno, co tam ten politický neználek bleboce. Jestli Zemáka zase zvolí, nebude s ním k vydržení, nadutec arogantní.

Dost mě na Drahoše zamrzela ta závěrečná řeč, tam už si to rýpnutí mohl  odpustit.

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 23:10

Kokoska 

Myslim ze prave nezamluvili, mne z toho jasne vyplynulo, ze nebyl, snad to W. dokonce vyslovne rekla? Ten zaver byl podle me jednoznacnej, proto me to tak pobavilo. Vlastne hele - rekla este taky ze si to sama overovala, a nejsevernejc byl v Rize!

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 25. ledna 2018 23:13

barbucha No právě, myslím, že na tu otázku si pak odpovídala sama, on to neřekl, že ho nepozvali. Kam by taky jezdil, toho  zvali leda do té Číny a k Putinovi. To bylo řečí, jak bude do 14 dnů u Trumpa! Až naprší a Mynář dostane prověrku.

Jo vlastně byl u královny Alžběty!! Ještě teď se rosím, když si na ten trapas vzpomenu.