Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 09:32

stes Strašný, to vypadá na definitivu. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 09:34

stes to je uz fakt desivy. tohle neni chovani dospelyho politika... bohuzel ho v tom podporuje zlodedek z hradu, takze se cejti nedotknutelnej :/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 09:48

a já už se zas jenom bavim...stejně se máme a budeme mít pořád skvěle

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 09:59

stes nerekla bych, ze je konec. pokud jsem si stihla letmo vsimnout tak jeden potencialni blanicky rytir si zacal uvolnovat ruce pro nove vyzvy...  a taky junior jeste nevypovidal... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:00

prďola kdo to má bejt ten blanickej?

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:01

Mutziputzi Mirek T.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:03

prďola Aha, by musel bejt blázen

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:05

Mutziputzi rada si pockam...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:10

prďola a Mirek T. ví, že od něj něco čekáš? páč já ho sleduju jak vostříž a nepřijde mi, že povstává....leda snad..ne nebudu lascivní

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:23

Mutziputzi no neví... nerada bych ho předem stresovala svými očekáváními   jen mi připadá, že pokud se chce o něco v politice snažit, tak kdy jindy než teď? myslím, že málokdy bude mít lepší příležitost... nemluvě o tom, že to spřátelené zázemí na východ má velice dobré

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:24
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:31

prďola Někde prohlásil, že se chce o něco v politice snažit? Příležitost už měl v prezidentský volbě a ..... To spřátelené území na východ má bejt jako co, to ti implikuje to, že se pohybuje v plynárenství? A tak psala jsi že sis stihla něčeho letmo všimnout, uvolňování rukou pro nové výzvy, to mě hrozně zajímá, pověz ne?

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:40

Mutziputzi https://www.novinky.cz/ekonomika/489328-topolanek-odesel-z-cela-vykonne-rady-teplarenskeho-sdruzeni.html

„Bylo to sedm let práce, která měla smysl a bavila mě, ale nastal čas přijmout nové výzvy,” uvedl Topolánek

...ale tak jasně, možná se jen chce začít věnovat vnoučatům. řekla jsem, že si ráda počkám... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:41

whiskas Pamatuješ ne, prezidentská kampaň v režii Jakuba Horáka - České ženy vědí, jak je rostlý Topol

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:44

prďola čekej čekej, ale kdybych ti mohla poradit, hledej jinýho rytíře

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:48

Mutziputzi nehledám, dokonce bych z něj nebyla ani nějak moc odvázaná. jen mám dojem, že pokud má někdo na to, aby z aktuální situace vytěžil nejvíc, tak je to právě on. samozřejmě pokud tomu ještě "napomůže" výpověď AB jr.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:49

prďola a ty jsi nezaznamelala jeho výsledek v prezidentský volbě?

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 10:58

Mutziputzi nešlo nezaznamenat... jenže stejně nešlo nezaznamenat, jak se ta "pražská kavárna" se svými kandidáty fakt nikde jinde nechytá. obávám se, že ani dnes by té situaci nijak nepomohli, pokud by přímo nepůsobili kontraproduktivně.

takže kdo jiný? a kdy jindy? stále mi z toho vychází (a jako samozřejmě se můžu velmi mýlit), že jediný, kdo na to "má koule" i potřebnou hroší kůži, je Mirek... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 11:02

prďola škoda, že k těm koulím nemá i voliče

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 11:10

Mutziputzi ale teď ani tak nejde o voliče. myslím, že zatím jde o to, aby byla reálná šance na výměnu AB a aby byl "ideový vůdce"... protože to dnes není ani Kalousek, ani Horáček, prostě nikdo širiko daleko. a to píšu jako někdo, kdo by to jinak MT nehodil ani omylem.