Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:19

wendulka 

Jenže do dalších voleb se tady rozpadnou nejen silnice a mosty, ale taky důchodovej/sociální systém.

Právě proto, že to radši rozfrcá na úplatky voličům... eh, chtěla jsem říct na jízdný zadarmo například.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:59

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 18:04

Karoleena Špatná helma!

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 18:09

Karoleena "Vlastní polovinu českých médií, aby psala pravdivě, ....."

 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 18:51

Karoleena chlapec cílí na celoživotní sponzoring asi

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 19:01

Karoleena pockej... to jako fakt vyslo? Ja kdyz to zahlidla na fb, tak jsem myslela, ze je to dzouk... ta posledni veta

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 19:28

Mutziputzi no, to není helmou, tam už to bylo..

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 20:16

barbucha Nemyslím si, že by se nám do příštích voleb vyloženě rozpadl důchodovej a sociální systém. Podle mě bude stačit, že nebude mít kde vzít na ty úplatky voličům, jak ty říkáš ve formě nadstandardních anebo jen adekvátních valorizací zmíněných důchodů a dávek a to už se laskavému voliči líbit nebude a neodpustí Andrejovi, co mu promíjí teď.

Neříkám, že skalní voliči, ale ta rozhodující část z nich ano.

Znova říkám, taky se mi to nelíbí o nic víc než tobě muset čekat tak dlouho, i tak to bude drahej špás, jenže jinak to s ním prostě nepůjde, jak vidno, no.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 20:59

barbucha tak majitel prece nemusi firmu ridit, casto taky tomu tak ani neni, od toho ma management...

Online tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 21:39

Karoleena razorblade Taky se blbě zeptám, ale ja to snad fake, že ano? Ta poslední věta...uznávám, dost blbé, abych se ptala, ale tady už jeden opravdu neví

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 22:13

wendulka Valorizace duchodu je spatne?

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 22:22

Mutziputzi Ne, jistěže ne. Jen jsem jmenovala příklad, za jaký situace teprve voliči ANO začnou Babišovy kauzy vadit. Až ji bude nucen omezit.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 07:16

wendulka Tak nejsme v recesi, nebude nic takovýho muset dělat a v tak krátkym horizontu ani důchodovej systém nezkolabuje...předem líto mi je toho, kdo jednou zruší slevy na jízdném, nedejbože aby zas zkusil někdo poplatky ve zdravotnictví, Babiš to nebude muset udělat, ani když znova vyhraje volby.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:06

Tak asi za touhle kauzou můžeme zavřít dveře: 

„Já vám jenom chci říct, že nikdy neodstoupím. Nikdy. Nech si to všichni zapamatují. Nikdy,“ řekl Babiš novinářům před odletem do Bruselu. Poděkoval prezidentovi Miloši Zemanovi, který ve čtvrtek v rozhovoru pro televizi Barrandov uvedl, že v případě vyslovení nedůvěry vládě pověří Babiše sestavením vlády znovu. [celá zpráva] „Jsem strašně rád, že mě podpořil,“ řekl Babiš, který za podporu poděkoval také senátorovi Jiřímu Čunkovi.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:21

stes Řekl taky, že "pokud budu odvolaný, tak fajn", ale stejně...připustil jen dva dotazy novinářů a rovnou zkritizoval ČRO a ČT za zpravodajství k případu :-/

Offline Liesel
Avatar
1659 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:40

stes Jeho chování mi připomíná malé děcko, co se vzteká, že by měl dát pryč svoji hračku, jenže maminka ho utěštuje, že i kdyby mu ji někdo vzal, dostane ji zpátky. On ani nemůže odstoupit, jde mu o moc (ať už MOC jako podstatné jméno i příslovce)...

Fico taky kopal kolem sebe a nakonec musel odstoupit, jenže slováci mají alespoň PREZIDENTA!

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:51

Liesel přesně..a tu moc, řekla bych hlavně jako to podstatný jméno

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:51

A je to v haji, kombinace zeman hrabis je fakt tristni...

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 08:53
Reakce na Mutziputzi:

nedejbože aby zas zkusil někdo poplatky ve zdravotnictví, Babiš to nebude muset udělat, ani když znova vyhraje volby.

​No, (Babišův) ministr zdravotnictví se zrovna nedávno vyjádřil, že je potřeba vyšší spoluúčast pacienta... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 09:04

barbucha To jo, ale určitě ne formou likvidačních tří pětek za návštěvu obvoďáka