Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:33

Mutziputzi 

Myslíš skorobratra? 

Ale kauza se nám slibně rozvíjí... 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:36

si tady jen odlozim jednu bravurni uvahu politicky ANO:

senátorka Zuzana Baudyšová. "Ptám se proč tolik pozornosti kauze Čapí hnízdo? Je tady tolik kauz, kde zločinci fungují jako na drátku a nikdo se jim nevěnuje. Doporučovala bych vzít v úvahu, jakou roli v této kauze hraje závist a nenávist," řekla.  

Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:40

no, ale úplně nejdůležitější je udělat ze svého "chudáka nemocného synka" bílého koně! dyť to mu přece nijak neublíží, tak cojako?! ...a taťkovi to pomůže!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:46

jinx dobrá dylinka...manžel byl taky "svuj", jestli je to ta co myslim

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:48

jinx Aha ...taky názor. To by snad mělo bejt trestný

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:50
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Myslíš skorobratra? 

Ale kauza se nám slibně rozvíjí... 

​Andyho

....to je strašný....hele jako uznávám, že nebejt za tim prasárna, otec sedne a jede za synem, tohle je šílený

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:53

Mutziputzi Jj, ministr obrany a letecký střelec

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:53

Mutziputzi 

Andy je fešák po tatínkovi!

No jo, je to už poněkud přes čáru teda! Já jen čekám, kdy labilní junior zcela pochopitelně podlehne tlaku a něco si udělá, třeba se sedumkrát bodne do zad... to už snad jinak dopadnout nemůže.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:58

Mutziputzi A dcera musí být taky radostí bez sebe, že všichní ví, že trpí BP

Offline Liesel
Avatar
1659 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 14:19

stes Je zvláštní, že obě dospělé děti jsou psychicky nemocné, ale na druhou stranu, mít tak vlivného a mocného otce je opravdu náročné... a není jim co závidět

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 14:36

Pod článkem Senát vyzval Babiše k rezignaci jsou v diskusi ve velké převaze komentáře typu: pane Babiš vydržte, je to hon na čarodějnice....

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 14:46

999  tak vyhrál drtivě volby, takže aby ne

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 14:51

999 to al musi bejt na parlamentnich listech, ne? vzdyt i pod rozhovorem s protopopovem na novinkach byly komentare proti babisovi... na novinkach!

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 14:57

razorblade Na Novinkách.  Ale teď jsem se tam koukla znovu a už se to ředí názory proti Babišovi... Asi se probudila Kavárna .

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:20

Zase s ním musím souhlasit a to včetně bodu 5.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:39

wendulka 

V podstatě i v tom bodě 5. má pravdu, to jo. Daleko elegantnější by bylo, kdyby to v regulérních volbách totálně projel.

JENŽE.

Dokud bude u moci (denně ve sdělovacích prostředkách), tak volby nikdy neprohraje, jeho voliči mu sežerou úplně všecko, i kdyby tvrdil že je tráva modrá a nebe zelený. I kdyby uškrtil syna v přímým přenosu.

Oni ho nikdy "spravedlnosti" (nebo pražský kavárně, jak to tak nějak asi cítěj) nevydají, budou ho bránit i vidlema.

A právě proto Bureš nikdy ani dobrovolně neodstoupí, i kdyby měla bejt kvůli němu občanská válka. Ti jeho voliči ho přece takhle chráněj před všemi postihy...

Navíc čekat do dalších voleb, a čekat co všechno ještě provede a do jaký Ugandy nás zavleče, to je trochu drahej špás a nevím, jestli si ho můžeme dovolit!

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:42

Mimochodem mě napadá, jak je možný (když to teď všude slyším a čtu, jak se zaklíná synovým cizím občanstvím), že mohl převést ty majetky na cizího státního příslušníka  To jde?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:49

barbucha proc by neslo?

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:13

barbucha Věřím, že valná část jeho voličů mu to žere proto, že šikovně těží ze stávající konjunktury. Jak ale zmiňuje Jaroš, ona už možná končí. Ono se to už pomalinku ukazuje, že není na ty nové silnice, jak Babiš sliboval před volbami atd. Jenže je to všechno ještě brzo. No jeho voliči ho furt ještě nezažili v situaci, kdy nebude mít z čeho rozdávat.

Jo, je to drahej špás, se.e mě to neskutečně, jenže bohužel s ním ta cesta jinudy nevede.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:16

Mutziputzi 

No ptám se... navíc občanovi tady nežijícímu (kterej bude riadiť celé firmisko tak akosi dálkově)? Ale jo, asi to jde, když to uskutečnili.