Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline prďola
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:28

nolita jasně, že je to extrém a naprosto nesrovnatelné. snad jen v tom, že to, co je natáčeno, nezpůsobili přece reportéři...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:28

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:37
Reakce na Sweet Potato:

barbucha Hihi, teba teda mutzi hodně míchla, žes jí to sem natruc dala ještě jednou rovnou

​Co jako? Jestli to sem dával někdo jako odkaz, nerozklikla jsem... jinotajný vzkazy nepěstuju.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:51

Ale stejně, jakkoliv je to celý smutnej příběh jak lidsky (ať už to kdo bere z jaký strany chce), tak i politicky (dtto), tak mě Babiš vždycky dokáže pobavit.

To vám takhle veřejně - jako premiér státu - vystoupí, aby se vyslovil k aktuální kauze svého syna... a co se čekající národ nedozví? Kterak je dotyčnému nepříjemné komentovat zdraví jeho dětí... a že jeho dcera Adriana (na kterou se nikdo nikdy neptal) trpí již 20 let bipolární poruchou. O synovi ani slovo.

Není to poněkud schizofrenní reakce? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:53

barbucha Tak pak je to dědičný, nekecá, hotovo-vyřízeno, socany nahradí SPD a jedeme dál

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 12:54

barbucha jojo, zjevne to maji dedicny

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 13:08

Mutziputzi mam pocit zes tu nekde psala ze se ti jako chlap libi...jestlis to nebyla ty tak sorry

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 13:10

rasaNori jo to jo, ale v tomhle průseru ho nechcu!

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 13:22
Reakce na Mutziputzi:

​asi tak :-)

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 21:00

Mně se to teda taky nelíbí. 

A zprávy Seznamu už delší dobu ne. Jsou štvavé. Proto je nečtu. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:19

To je strašný, už ani nevím z který strany víc, ale tohle je smutný.

https://www.novinky.cz/domaci/489178-protopopov-babise-jr-jsem-neunesl-staral-jsem-se-o-nej-jako-o-bratra.html

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:13

Mutziputzi bratrska pomoc, to rusaci vzdycky umeli :D

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:26

Mutziputzi 

Celkem vhodně ten dlouhej článek zkrátil někdo na FB:

Jste miliardář. Máte těžce psychicky nemocného syna. Není schopen sám vstát z postele. A vy to neřešíte žádnou renomovanou zahraniční klinikou, nýbrž ruským řidičem roznáškové služby, co bude s klukem nízkonákladově trajdat po Krymu. Úsporné.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:50

Mutziputzi Tímto článkem jsem začala den, doufám, že jeho zbytek bude v lepším duchu. 

Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 12:13

barbucha Nač renomovanou kliniku či nějakého odborníka? Děkuju manželům Protopopovým, že nám naprosto nad rámec všeho běžného pomohli a že Petr Protopopov věnoval dva a půl roku svého života mému synovi. Dal mu přátelství, svůj čas, naslouchal mu, pomáhal mu.

Kéž by každý z lidí, kteří trpí touto příšernou nemocí měl někoho takového.

Děkuju Vám, Petře. I za mého syna Andreje.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 12:40

barbucha Schizofrenici se uz automaticky nikam nezaviraj, ani nehospitalizujou, tohle rozvireni stigmatizace je taky super vedlejsi efekt kauzicky...nerikam, ze to delas ty, ale diskurz tam bohuzel smeruje.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 12:59

Mutziputzi 

Nezavírají, ale pokud jsou ve stavu, že se nedokážou o sebe postarat (pravidelná hygiena, návštěva lékaře, když onemocním), měli by mít vedle medikace i terapii, která jim pomůže to zvládnout, což podle toho článku neproběhlo. Stačí ambulantní, některé z nich to vrátí do úplně plnohodnotného života, ale nějaký čas to trvá. Uklidit ho na Ukrajinu, kde takovou péči nedostane ve svém prostředí a svém jazyce, mi nepřipadá jako ideální řešení. To ho fakt odkáže na to, že bude závislý na pečovatelích. Divný to je.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:00

Mutziputzi 

Počkej počkej, mě naopak strašně hejbe žlučí, jak z chudáka juniora (chudák je to v každým případě teď už) dělaj naprostýho pomatence a prakticky mu tím ničej i budoucnost.

Ale začal s tím jeho tatínek! Plus ten starostlivej skoro-bratr notně přikládá... dyk je to hnus fialovej.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:20

barbucha a takovej fesnej chlapec ale co?

Offline Ginevra
Avatar
909 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:30
Reakce na razorblade:

Mutziputzi bratrska pomoc, to rusaci vzdycky umeli :D