A666 Já žádný svědectví nemám, nikoho jsem nevyslychala, žádný výpovědi neověřovala a spis nevedu, nejsem policajt ani soudce. Jediný, co všichni máme, je pár článku a ty snesou leccos. Já ho nechci bránit, ani říkat, ze je nevinný, protože to nevím. Ale ty rychlý soudy se mi nelíběj a od několika konkrétních lidí mě to dost zklamalo.
Jako proste je rozdíl napsat: "Jestli je to pravda, tak je to hnus a musí být potrestán" a napsat "Já ten holkám věřím, Feri musí jít sedět."

