Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 27. května 2021 15:10

barbucha pisu aktivni. o chozeni kamkoliv nebyla rec, tak to neprekrucuj

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 27. května 2021 15:13

viktorka_od splavu co je teda to aktivni seznamovani?

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 27. května 2021 15:26

711990 nevím, jak to myslí Viktorka, ale aktivní seznamování bych si představila tak, že ten první krok v baru/klubu/dosaďdlelibosti udělá holka. Něco jako: čau, ještě jsem tě tu neviděla, nedáme si spolu skleničku? Třeba. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 27. května 2021 15:27

bram no ja asi taky. Proto me zarazi, ze si nekdo mysli, ze to znamena sex?

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 27. května 2021 15:41

Z veřejného nazoru pana knizete a dalsi modré krve je mi blivno. Sorry. Tady možná mlceti zlato.

Ale ještě se, tuším, nevyjadril hrad ani podhradi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 27. května 2021 16:22

bram ano tak. 711990 no kluci jo, teda ti nasi. berou to proste podle sebe. me fakt prekvapilo, ze v tomhle neprobiha snad zadna osveta nebo co..

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 27. května 2021 18:37
Reakce na stes:

Z veřejného nazoru pana knizete a dalsi modré krve je mi blivno. Sorry. Tady možná mlceti zlato.

Ale ještě se, tuším, nevyjadril hrad ani podhradi.

​Že jo! Já jsem teda s celou Topkou tímto skončila. Vůbec ne kvůli nějakýmu nadrženýmu Ferimu - to se stává... Ale ty jejich reakce mi hnuly žlučí zle. 

Co se Hradu a podhradí týče, uvítala bych, kdyby snad radši nereagovali.

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 27. května 2021 18:46

Mně teda ta vyjádření z TOP od Czernina a Schwanzenberga taky velmi nemile překvapily. Jako chápu, že jim do toho Feri hodil vidle, tak hezky to bylo našlápnuté, ale radši měli mlčet. Asi se ho chtěli zastat, ale teda je to hodně špatné zastání.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. května 2021 19:12

Všem, komu je blivno z těch komenářů Schwarzenberga, Cziernina apod., komu vadí, že 63% pachatelů znásilnění ochází od soudu s podmínkou - 4.6. se koná protestní pochod právě proti směšně nízkým trestům za sexuální a domácí násilí. Být v ČR, tak se rozhodně zůčastním:

https://www.facebook.com/events/907458103169753/?ref=newsfeed

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 27. května 2021 19:44

barbucha pisu aktivni. o chozeni kamkoliv nebyla rec, tak to neprekrucuj

​A čo také si predstavujete pod slovom aktivní?

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 27. května 2021 20:17

A666 dik za info

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 27. května 2021 20:47

barbucha už jsem to snad psala, v tom článku z Alarmu bylo zmiňované aktivní kontaktování na sociálních sítích (nejen) k tomu určených, schůzky, popsané jako rande, následující nezávazná sexuální setkání po oboustranné dohodě.

nic z toho!! neopravňuje chlapa k hovadskýmu chování.

děvčatům (teď myslím obecně, ne těm konkrétním, ty už mají jistě jasno), by měl někdo důrazně vysvětlit, že si to nemusí nechat líbit a že když se chlap chová hovadsky od začátku, že to fakt lepší nebude a je rozumný poslat ho rovnou kde slunce nesvítí. já dost dobře nechápu, jak je to po té vší osvětě vlastně možný a to prosím mezi budoucíma právničkama...

opakuju, že to není žádná omluva násilí ani ničeho podobnýho, ale proč doprdele si to ty holky nechávají líbit a jaktože se jich nikdo nezastal??? když byl dotyčný známý tím, že na party holky obtěžuje a osahává? když se některý svěřily nejen kámoškám, ale taky partnerům??  co to je za svět v jednadvacátým století ve střední Evropě? na vysoké škole:-O

u koňáků před pětatřiceti lety to bylo běžný, ale dneska bych to nečekala zejména u těch děvčat, tam bych si myslela že když už ne středoškolačky, tak minimálně ty dospělý studentky práv už budou mít aspoň kapku sebeúcty a jejich spolužáci / kamarádi (o vyučujících si nedělám iluze) trochu koule...

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 27. května 2021 21:00

viktorka_od splavu 

To nevím žes to vzala z článku nějakýho Alarmu - původně jsi psala, a na to reaguju, že jsi o tom mluvila s vašimi chlapci?  "no ja pri te prilezitosti drzela prednasku k nasim chlapcum - nezeby zrovna oni meli pachat nasili, nicmene..  i pro nejmladsi zletilou generaci muzu je jasny, ze kdyz devce cini aktivni kroky k seznameni, tak chce sex."

To jako fakt, že když si holky s někým napíšou na FB, případně s ním jdou na kafe, to je ta aktivita, po které lze oprávněně očekávat sex? Měla bys přitvrdit ve výchově

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 27. května 2021 21:02

barbucha tohle je přesně ten bod, ve kterým člověk s kapkou sebeúcty tu debatu ukončí. takže čus

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 28. května 2021 11:54

No tak Czernin se už aspoň omluvil.

https://www.facebook.com/tomasczernin

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 28. května 2021 12:38

Tyhlety pozdní lítosti a omluvy jsou teď v kurzu , třeba ta sličná pirátka po trapným, sprostým a ubohým vyjádření ke smrti Kellnera. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 28. května 2021 20:15

stes 

No to víš, boj o voliče neni jednoduchej a kolikrát se spin doctor probudí až na poslední chvíli!

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 29. května 2021 08:28

Smazáno 

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 29. května 2021 08:41

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 29. května 2021 09:00

Tak Betty 

Tak tohle je ovšem dno.