Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 06:37
Reakce na Kokoska:

Mutziputzi Prostě divný. Kdyby chlap fakt nechtěl, jak ho ženská donutí?

​Tak jednak tam bylo, že maj sex ač ho úplně nechtěli, ale muž znásilněn samozřejmě být může, ta převaha nemusí být na straně ženy fyzická, může mít strach například. Jste nikdy nečetla o sexuálním zneužívání adolescentů v ústavech například? To, že když chlap nechce, tak to nejde, to je legrační přesvědčení.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 21:24
Reakce na Kokoska:

Mutziputzi Prostě divný. Kdyby chlap fakt nechtěl, jak ho ženská donutí?

​Tak jako i chlap může být znásilnění. To, jestli dá nebo nedá konsent nemusí přímo ovlivnit fyzickou reakci..... Tvrzení, že kdyby nechtěl, tak na to přeci nedojde jsou an stejné úrovni, že co se holka diví........ Jasně, že co se týče fyzické síly je obvykle v nevýhodě žena, to ale neznamená, že nemůže excelovat v psychologické manipulaci, která může být taky pěkně nebezpečná. ono jsou i chapi, co prostě mají opravdu silné zábrany tu fyzickou sílu na ženskou použít (což je v 95% případů dobře)

Mutziputzi 

článek je zajímavý, už delší dobu považuji některé z bodů za problém. A teda i já jsem viná ošklivým chováním při menstruaci, ovšem ono fakt nejde vždy držet nervy na uzdě, když je celý tělo v křeči.....

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 10. listopadu 2018 20:12
Reakce na RoSa:

Mutziputzi 

no jak řikal jeden můj známej "Loch kann nicht umfallen" ... 

​Ty vrahu 

Vono teda mládenci to maj blbý páč stojej před dvojí volbou - budˇpodlehnout (a bejt případně za politicky nekorektního útočníka) nebo odolat - a bejt za impotenta (osud horší než smrt ). No nezávidim.

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 13:17

Kauza Babiš, jeho syn,  babišovi rusští pohůnci atd. mě tedy až tak nepřekvapuje, ale

Offline Janulik03
Avatar
20143 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 09:05
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 09:06

Pinot Noir jsem četla včera, Fendrych Vieweghovatí mám pocit

Offline Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 09:14

Mutziputzi Dřív jsem si myslela, že je docela normální. Vieweghovatí je přesný 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 09:18

Pinot Noir pánovi asi někdo sežral jogurt. Proč já na tyhle blbiny klikám?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 07:06

Prosim vás, že je ten Zemanovej citát z Izraele, že se domnívá že je Árijec jenom hoax??

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 07:13

asi nebude...ami jehudi

Dámy a pánové, milý pane velvyslanče, milý pane předsedo Poslanecké sněmovny, milí, opravdu milí členové vlády, není tady ani Jiří Dienstbier, ani Marian Jurečka, tak mohu klidně říci milí členové vlády,

naučil jsem se vedle slova šalom ještě jeden izraelský výraz ami jahudi. Je to v podstatě parafráze Kennedyho výroku Ich bin ein Berliner. Jsem sice árijec, alespoň se tak domnívám, ale býti Židem, znamená sdílet úctu ke statečnému národu a proto ami jahudi. Dovolte mi, abych zahájil toto podnikatelské fórum tím, že poděkuji Vladimíru Dlouhému, prezidentu Hospodářské komory, za jako vždy skvělou organizaci podnikatelské mise a samozřejmě děkuji všem dalším, panu velvyslanci Pavlovi Smutnému a jiným. Mám tady bohužel jednu smutnou povinnost. Dovolte mi, abych vzpomněl pana Rausnitze, který se vždy podílel na těchto našich aktivitách v Izraeli, a jemuž jsem nedávno udělil státní vyznamenání, a který nedávno zemřel. Čest jeho památce. 

Nyní jenom opravdu několik slov, abych následoval příkladu pana velvyslance, a byl stručný. Tato mise je v něčem totožná a v něčem odlišná. Začnu tou odlišností. Odlišnost spočívá v tom, že Izrael je technologická velmoc. Tím nechci tvrdit, že třeba Čína, kde jsme nedávno byli, už také není technologickou velmocí, ale tady je to více koncentrováno a proto je zcela přirozené, že základní smluvní dokumenty, které se dnes budou podepisovat, budou primárně, i když ne jenom, orientovány do oblasti vědeckotechnické spolupráce. Na druhé straně mám pocit, že můžeme něco nabídnout i mimo tuto rovinu. Ve svých podkladech, jako téměř vždy, mám Tatra Trucks a myslím si, že best offroad all over the world může být i pro izraelské partnery velice zajímavým.

Doufám, že neprozradím žádné obchodní tajemství, že pan ministr Metnar tvrdí veřejně, že do konce tohoto roku bude připravena dohoda o koupi izraelských radarů, myslím si, že je to velmi rozumné. Musí se ještě vyřešit ten mechanizmus vláda - vláda, zdá se, že to bude asi o něco rozumnější než klasický tendr. Pan velvyslanec dobře ví, že už tato dohoda byla v mašličkách, jak on říká, a nebudu kritizovat toho, kdo již není ministryní obrany, za to, že se tento proces poněkud pozastavil. A byl jsem také informován, že řada z vás, doufám, že většina, má už rozjednány své konkrétní obchodní kontakty v těchto dvou až třech dnech našeho pobytu tady. 

Takže dovolte, abych vám zcela závěrem popřál úspěch v těchto jednáních, ano, pan velvyslanec má pravdu, že politické krytí této mise je velmi přátelské, ale samozřejmě a proto jsem uvedl onen příklad minibaru, což je zdánlivá maličkost, ale ďábel je skryt v detailu, tak připravte se na tvrdé vyjednávání a nic nedostanete zadarmo. 

Dovolte mi, abych tedy zcela závěrem připil na úspěch našich podnikatelů s vědomím, že politici jim mají otevírat dveře, ale do těchto dveří již podnikatelé musí vstoupit sami.

Miloš Zeman, prezident republiky, Tel Aviv, 25. listopadu 2018

Offline stes
Avatar
9104 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 08:23

Mutziputzi ty bláho

Offline stes
Avatar
9104 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 08:24

Pinot Noir Tohle taky není normální, škoda slov, času, všeho..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 09:02
to mi pripomnelo sheldonovu matku:p
Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 12:21

Mutziputzi 

To se mi ulevilo, že máme prezidenta árijce. Heil Zeman!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 12:30

barbucha z FB

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 12:35

Mutziputzi 

Jo, viděla jsem 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 16:13

Milos ma u me bod, me to az dojalo

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 20:34

Mutziputzi Vnímám to úplně stejně.

miloš má u mě jedno malé, bezvýznamné plus. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 06:46

Dadoo Ty rozbitý hodiny, co i tak 2x denně ukazují správný čas, to je boží, neslyšela jsem, ale to teda sedí