Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 06. listopadu 2018 21:14

Renusatko díky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 06:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 09:16

Mutziputzi a proc te to namichlo? minimalne v oblasti pacifikace nebezpecne dive zvere s osmi nohama jsem vinna v plnem rozsahu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 09:18

viktorka_od splavu mě to právě vůbec nenamíchlo, ale je to téma, co se obvykle řeší tady

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 09:26

Mutziputzi jo tak. kazdopadne trefa:-)

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 07. listopadu 2018 10:05

Mutziputzi dík za odkaz na zajímavej článek..

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 10:37

Mutziputzi Skvělej článek, takovej ze života ...

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 10:59

whiskas hlavně ten znásilněnej chlap, kterej podlehl jen proto, aby nebyl trapas... zamáčkla jsem slzu.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 11:03

Kokoska K tomu jsem ještě nedošla, článek jsem zatím přelétla jen v rychlosti. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 12:26

Kokoska Jakoze nesmysl?

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 22:30

Mutziputzi Prostě divný. Kdyby chlap fakt nechtěl, jak ho ženská donutí?

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 22:35

Mutziputzi 

no jak řikal jeden můj známej "Loch kann nicht umfallen" ... u chlapa to asi fakt kašírovat nejde 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 22:38

Kokoska tak o znásilnění tam snad nic není nebo jsem slepejš, ale "měli sex i přesto, že se jim do něj vlastně moc nechtělo." na tom nevidím nic neobvyklýho nebo nesmyslnýho, to se prostě stává. 

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 23:00

viktorka_od splavu OK, tak slovo znásilnění tam možná nebylo, nicméně na věci to nic nemění. Vypakovat slečnu ze spacáku snad není takovej problém? Ovšem co kdyby o něm dotyčná roztrušovala nehezké věci, že, tak to se teda radši přemůže, i když nechce 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 23:04

Kokoska no nevím, já si to teda docela umím představit... nezlob se na mě, ale fakt si myslíš že každá pozornost jakékoliv ženské musí být každému chlapovi příjemná? nebo že odmítnutí může dělat potíže jen ženám a chlapi jsou všichni automaticky v pohodě?

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 23:58

viktorka_od splavu Spíš bych nesrovnávala možnost nebo účinnost nebo jak to nazvat odmítnutí nechtěného sexu ze strany ženy a muže. Určitě se žena ubrání hůř, v tom se snad shodnem.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 00:08

Kokoska jasně, samozřejmě že z hlediska fyzických dispozic je žena v nevýhodě...ale o tom ten článek právě je. veškeré zlo co se děje ženám je pranýřováno, což je samozřejmě správně. ovšem neměly bychom zapomínat, že ne všechno zlo pochází od mužského pohlaví.. dokonce i ženské umí dělat zle. a to teda souhlasím. když řeknu a, musím i b. přiznat si že chlapi jsou dobří i špatní a ženské jsou, kupodivu, na roveň mužům ve všech ohledech

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 00:11

viktorka_od splavu jo,nic proti tomu, jen bych to nesrovnávala  zrovna v tom bodě možnosti odmítnout sex. Tam kde je v tomhle ženská maximálně otravná a protivná, je chlap nebezpečnej.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 00:15

Kokoska nějak jsem se v tomto případě oprostila od toho srovnávání. děláme si vzájemně občas nepříjemné věci a srovnávat co kdo komu horšího... tak určitě to jde, ale k čemu je to dobrý. člověk by měl začít sám od sebe dokonce i když je ženská

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 00:15
Reakce na Kokoska:

 Tam kde je v tomhle ženská maximálně otravná a protivná, je chlap nebezpečnej.

​na to nezapomínám.