design a architektura

09. října 2016 22:17
Online continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 17:34

Gatita mně to rozdělal jednou táta, když u nás byl. Taky jsem to pár let provozovala i popraskanými slupkami od kaštanů.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 17:42

Gatita já to objevila taky teď, taky po pěti letech, když jsem prvně použila pyrolýzu. Ale my tam nic nemáme, tak jsem to nerozmontovávala.

Online Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 18:39

Gatita ehm ehm idem pozriet ruru ci sa mi da to sklo vybrat

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 19:03

Janulik03

Ja tiež 

Online Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 19:08

Mrakoplas to bude cistych skiel

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 19:11

Janulik03 no než som prišla do kuchyne tak som zabudla čo som tam šla.. Tak idem znova, som zvedavá či to tentokrát udržím!

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 19:44

Ja jsem na to dvojity sklo prisla tak, ze mi na otevreny dvirka trouby spadlo viko od zapekaci misky a rozbilo ho. Je to 7 let a od ty doby jsem to rozdelavala 2x, mam pokazdy strach, ze to pak nebude poradne drzet.

Offline Peetra1
Avatar
284 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:14

prosím, před časem se tu řešilo (nemůžu dohledat), čím ošetřit stůl/pracovní desku, mám objednaný dubový stůl Bratislava z Nábytek Mirek, ráda bych stůl ještě něčím ošetřila, ať ho hned nezničíme - dvě děti mu dají určitě zabrat. I když starému stolu jsem dala nejvíc zabrat já, držíc nad stolem prskavku a tomu by asi ani nejlepší vosk/olej nezabránil

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:33

Peetra1 Osmo. Olej na ošetření dřeva.

Dozvěděla jsem se tady a naštěstí nezapomněla.

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 22:28

Tak já do statistiky přidávám, že plotýnky mám 2 a stačí nám a troubu nemám, proto sklo leštit nemusím

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 22:39
Reakce na Kokoska:

Ja jsem na to dvojity sklo prisla tak, ze mi na otevreny dvirka trouby spadlo viko od zapekaci misky a rozbilo ho. 

dnes jsem vezla do sklenarstvi kus dvirek od trouby na nalepeni noveho vnitrniho skla. Kdyz se totez podarilo manzelovi pred peti lety, dalo se koupit jako originalni nahradni dil. 

Dohnala me karma. Stezovala jsem si, jak deti likviduji mobily a druhy den toto.

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 22:54

Makara a to uz se neda jako nahradni dil koupit? To abych byla opatrna. Tenkrat jsme to normalne objednali podle typu trouby.

Offline Peetra1
Avatar
284 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 23:02

Dadoo děkuji

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 23:15

Kokoska no cislo ND se podarilo dohledat, ale v CR neni skladem a buhvi jestli jeste nekde je. Tim se opravdu ekonomika nepodpori, kdyby chtel kazdy opravovat 13 let stary pristroj.

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 23:30

Makara jako kvuli prasklemu sklu by se mi nechtelo menit funkcni troubu. Zrovna jsme se dneska bavili, jestli ma cenu davat opravit 13 let stary vysavac (muz ano, ja ne). A na to v TV byla reportaz, jak lidi davaji spravovat stare veci a opravari jak jsou radi a shaneji dily.

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 23:45

Kokoska ja zatim vetsinu stavkujicich harapantu nechavam " lecit", protoze me hrozne rozciluje vyhodit vysavac kvuli prasklemu kolecku nebo mixer kvuli spalene pojistce. Muj otec umel spravit skoro vsechno, I manzel si s leccim poradi. Problem jsou ta nedemontovatena zarizeni. Ale snad se blyska na lepsi casy s uvazovanou (schvalenou?) podminkou opravitelnosti. 

Online continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 23:54

Kokoska vysávač bych klidně nechala opravit. Máme podobně starý, letos jsme trochu investovali do faceliftu, dostal nove filtry a ještě nějaké drobnosti, muž mu opravil nabíjení šňůry. Jina mu nic není, je to ještě z dob, než se omezil příkon.  

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 00:48

A jak se to sklo teda rozdělá? Potřebovala bych to taky vyčistit.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 08:02

Gatita já na to přišla taky náhodou asi po roce používání. Přitlačila jsem na rámeček při umývání a ejhle, cvaklo to a odskočilo od zbytku. Sklo jde lehce vyjmout a dat zpět. To oceňuju hlavně kvůli mouce, kterou mi větrák vžene mezi skla při vkládání chleba.

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 10. dubna 2021 11:19

dynda nase trouba ma pri dolnim pantu takove plastove pacicky, ktere kdyz uvolnis, tak to sklo odskoci. Ale nasi to treba nemaji a musi se to sroubovakem rozdelat. Tim to vlastne cele zacalo, ze mi mama licila tu anabazi. Jinak by me vubec nenapadlo, ze by se ta skla mela nejak cistit:)