design a architektura

09. října 2016 22:17
Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 12:49

Karja jj my máme docela úzký "U" a kdyby ta jedna nožička nebyla kratší (kvůli dveřím), tak je to uplně dokonalá kuchyň, všude dosáhnu a všecko se vejde

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 12:49

viktorka_od splavu Přesně... Tohle je můj sen.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 12:52

andulka01 nádhera. ale uplně nejraděj když na tom vaří někdo jiný (já užiju velkej sporák právě proto, že se snažím uvařit víc jídel naráz, ať už to mám proboha za sebou

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 12:57

viktorka_od splavu Mě by se zejména hodily ty dvě trouby. A taky konec lockdownu, chci vařit pro přátele, pro širokou rodinu...

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:01

andulka01 dvě trouby bych teda neužila, mně by se hodila akorát lepší horkovzdušná než máme teď, jsem ji nechala vybrat muže a uplně se to nepovedlo

Offline Garfie
Avatar
28429 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:05

viktorka_od splavu Ty vaříš pro regiment!

Pinot Noir Já teda hodně používám troubu, vlastně skoro při každém vaření a vůbec nedělám polévky jako součást jídla, navíc mám rýžovar. Občas to stojí trochu přemýšlení a další plotýnka by bodla, ale to fakt jen výjimečně. 

Offline Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:06

viktorka_od splavu Tak to mi ji budeš muset vyfotit! Já to v životě nesestavim!

Offline Garfie
Avatar
28429 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:08

andulka01 No něco takového je právě ta "druhá" varianta.  Tak to je pak těžký rozhodování! Já vlastně i teď mám dvě trouby (jedna je taková ta malinká DeLonghi trouba/pekárna na chleba) a kolikrát jedou obě! 

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:10

Garfie Tady právě furt jede vývar, to je skoro stabilní výbava sporáku A u nás je ta občasná potřeba páté plotny taky tím, že vodu na čaj/kafe (takže často) vařím na indukci, takže někdy musím dlouhodobé vaření přerušit, abych tam na chvíli vrzla konev. A jak píše myslím Karja, když vařím, tak na víc dní naráz a obědy a večeře současně, protože pořád hrozí, že třeba další den mě děcka k vaření vůbec nepustí

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:11

Karja chtelo by to uklidit

Offline Garfie
Avatar
28429 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:13

Pinot Noir No však jasně, každý to má právě jinak a podle svých potřeb! Já v běžném provozu zase tak moc nevařím (teď teda jo), ten rýžovar ulehčí hodně a na vodu mám rychlovarnou konvici.

Offline Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:18

viktorka_od splavu Ty jo dík! To je fakt veliká kuchyň z hlediska uloznyho místa a tak. U nás to ještě nechvata, ale už už bych měla mít třeba promyšlené, zda Ucko nebo ostrůvek a tak, abychom pripadne posunuli okno a tak. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:20

Pinot Noir tohle bych taky chtěla umět vařit víc jídel naráz. Já vařím oběd na dva dny, ale na večeři si u toho nevzpomenu, přitom je to jídlo, které zabere dvacet minut a krásně by se u toho udělalo. Běžně mi čtyři plotýnky stačí v pohodě, akorát když dělám něco "lepšího", mám teda rychlovarnou konvici.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:37

viktorka_od splavu to je tvoje kuchyn? Zavidim, spousta mista! A je pekna. A 5 plotynek bych taky uzila.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 13:48

711990 jj, děkuju.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 14:11

5 ploten jsem naplanovala do nasi kuchyne, tez bude U ale male a tmave. Minuly tyden jsem se lekla, ze jsem zapomela na suplik na pribory, ale nastesti tam je.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 14:19

zeptam se na dalsi dotaz:

mame zimni zahradu a z ni schody na mezi terasu venkovni a dal na zahradu. Ty schody a kus steny asi oblozime dlazbou/kamenem.

ale cim vylozit tu terasu? je mensi, obdelnik, bude na ni pes.

Takze asi ne drevo ale i to je stale v uvaze.

tez kamen/dlazbu jako ty schody? bojim se uz toho bude moc.

nejaky kvalitnejsi drevoplast?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 14:23

viktorka_od splavuMáš pěknou kuchyňu. 

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 14:34

viktorka_od splavu fakt hezka veliká

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 14:52

Garfie Ja bych u toho vaření na ostrůvku měla strach, že ten hrnec ze sporáku spadne. To je nějaká moje fobie.