design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 04. října 2022 18:42

Sweet Potato niekedy si myslim, ze je to len pokus o vtip, takto predsa nik nemôže bývať

Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 04. října 2022 21:37

Co mě nejvíc zaujalo:

- tepláky na ramínku

- vystavená taška cos a já hloupá ji dala dětem na kaštany. Už mám jen jednu k vystavení

Offline Sweet Potato
Avatar
40103 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:10

Janulik03 Známý, truhlář a nábytkář, spoluzařizoval ložnici jednomu svéráznému pánovi. Byl si prostor prohlédnout, ložnice byla obrovská místnost, její velkou část zabíralo kruhové pódium. "Aha, tam si přejete mít postel, že?"

"Ne, tam bude balet."

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:20

Sweet Potato rusky hovoriaci obyvatel?

Offline Sweet Potato
Avatar
40103 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:22

eless Nikoli. Fidelis Schlee blahé paměti.

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:25

Sweet Potato a ten priestor by sa dal zariadit uplne paradne. Takto je to... no... neskutocne

napadla mi scenka z priateliv ako Phoebe krici moje ociiii

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 05. října 2022 05:52

Sweet Potato Já tyhle byty miluju!  Nikdy nemůžu uvěřit, že je to realita....

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 14. října 2022 17:44

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 14. října 2022 18:23

rasaNori moc se vám to povedlo

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 14. října 2022 18:45

viktorka_od splavu 7 měsíců

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 14. října 2022 20:06

rasaNori No ty kráso! Jste si mákli, ale ten posun tam je. Krásná černozem taky.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 14. října 2022 20:22

rasaNori Super, jako člověk by neřekl co je ta stodola nebo já jsem úplně ztracená už v tom:-D

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 14. října 2022 20:44

Sweet Potato do toho bytu by se muselo vrazit dalsich 14 mega, aby to bylo k bydleni.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 14. října 2022 20:44

Karja haha tiez som sa najprv chcela spytat, ktora je ta stodola.

rasaNori mozem ist byvat k vam do stodoly? Pekne to mate. Do tej sa bude kopat!

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 14. října 2022 20:50

rasaNori a my za 7 měsíců zrekonstruovali kuchyň a rozšířili o zbouranou garáž to jste si teda mákli

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 15. října 2022 11:59

rasaNori parada, vidieť posun riadny. Dobrí ste

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 25. října 2022 22:30

barbucha Tak co kuchyn, stojí? Moje nestojí, ale snad už všechno přijelo:-D. Ale chtěla jsem se tě zeptat, prosím tě, ty sis kupovala tu židli Ton 14, vid? Kolik prosím tě stála? Oni ted mají všude cenu na vyžádání, já mám tušení, že jsem ty ceny někde před dvouma měsícema splašila a nebylo to tak hrozný, ale z toho kontextu "na vyžádání" čichám čichám, že to budou pálky a viděla jsem ceník možná tak nějakých fejkových židliček:-D. 14 se nám nehodí, ale jiný jsou moc hezký, oseděla bych si to, vybrala bych si, ne že ne!

Offline Blaire
Avatar
74 příspěvků moje polička 26. října 2022 08:47
Reakce na Karja:

barbucha Tak co kuchyn, stojí? Moje nestojí, ale snad už všechno přijelo:-D. Ale chtěla jsem se tě zeptat, prosím tě, ty sis kupovala tu židli Ton 14, vid? Kolik prosím tě stála? Oni ted mají všude cenu na vyžádání, já mám tušení, že jsem ty ceny někde před dvouma měsícema splašila a nebylo to tak hrozný, ale z toho kontextu "na vyžádání" čichám čichám, že to budou pálky a viděla jsem ceník možná tak nějakých fejkových židliček:-D. 14 se nám nehodí, ale jiný jsou moc hezký, oseděla bych si to, vybrala bych si, ne že ne!

​V zari jsem kupovala 4 zidle Ton (2 s potahem) a platila jsem neco pres 60tisic. A pani rikala, ze jsem prisla v pravou chvili, ze od rijna budou zdrazovat kvuli cenam energii.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 26. října 2022 09:19

Blaire Děkuju. Tak to jsem musela vidět někdy v létě asi ceník něčeho jiného, protože ty základní šly koupit asi za 5, pak ty designové teda byly výrazne dražší, ale i tak to nebude ono. Tak to jdu vybírat jinam, my budeme kupovat 6 určitě, tak to nemá smysl! 

Offline Blaire
Avatar
74 příspěvků moje polička 26. října 2022 09:31
Reakce na Karja:

Blaire Děkuju. Tak to jsem musela vidět někdy v létě asi ceník něčeho jiného, protože ty základní šly koupit asi za 5, pak ty designové teda byly výrazne dražší, ale i tak to nebude ono. Tak to jdu vybírat jinam, my budeme kupovat 6 určitě, tak to nemá smysl! 

​Mam 2 Era a 2 Merano, ty Merano jsou z tech drazsich. Kolik staly ty zakladni nevim, zas za optani clovek nic neda. :)