MP Marge
Tatínkovi držím palce! A co jeho kamarád?
Tatinek se nezminil, tak doufam, ze to neznamena, ze se zhorsil
Ale to by mi tatinek snad dal vedet; vi, ze toho kamarada taky dobre znam. Tak snad dobry!?
MP Marge
Tatínkovi držím palce! A co jeho kamarád?
Tatinek se nezminil, tak doufam, ze to neznamena, ze se zhorsil
Ale to by mi tatinek snad dal vedet; vi, ze toho kamarada taky dobre znam. Tak snad dobry!?
berush zatím umírají většinou staří lidé a ti byli ještě rozděleni podle starých pořádků jen do dvou kategorií. až to zmutuje i na mladé ročníky, bude třeba statistiky patřičně upravit, aby se každý našel.
ach jo
Bowle sven!! nene!! ![]()
Bowle Apríl, ne? ![]()
Garfie kdepak, idnes má i fotodokumentaci ![]()
Sweet Potato Boží :-)
Proboha, co to ma ta Malacova u Jilkovy na sobe
nez ji Jilkova predstavila, tak jsem si myslela, ze je to nejakej chlap...
Maláčová má slušnou prdu, ale Pekarové moc sluší rouška a Jílkové šaty![]()
razorblade oblecena je blbe, ale ty vlasy stazene dozadu ji slusi.
razorblade Maláčová vypadá otřesně skoro vždycky. Třeba tenhle model z plesu... 
Jak jsme doma, tak častěji sleduju televizi a samozřejmě zprávy a fakt by mě zajímalo, koho na CT zaměstnávají jako kostymerky. Dřív jsem myslela, že je to jen občas úlet, ale teď vidím, že ulet je spíš, když nejsou oblecene jak z Bonprix. Fakt tragédie.
Jak jsme doma, tak častěji sleduju televizi a samozřejmě zprávy a fakt by mě zajímalo, koho na CT zaměstnávají jako kostymerky. Dřív jsem myslela, že je to jen občas úlet, ale teď vidím, že ulet je spíš, když nejsou oblecene jak z Bonprix. Fakt tragédie.
Mám stejný pocit. Teď víc sleduji CT a napadlo mě, že se možná moderátorky oblékají a češou samy. Možná jsou kostymérky v karanténě, nebo mají homeoffice.
No, tak jsem koukla a dnes to byla teda katastrofa veliká. Nejlepší před chvilkou, když tam byla zároveň Písařovicová i Černošková. Uff
Peggy EDITH4B Já fakt nevim, kam na to chodí. Jestli to nakupují nebo šijí. Podle mě to druhý, protože ten rukopis je furt dokola stejnej. A myslím,že kdyby se moderátorky oblíkaly samý, tak to vypadá rozhodně líp. Navíc jsou to většinou mladé a hezké ženy.
To by mě zajímalo, jestli do toho mají co mluvit. Nevím, jak to v ČT chodí.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.