VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 02. června 2020 14:05

MP Meri martek01 prý má ten obličej udělanej podle nějakých propočtů ideální krásy...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 02. června 2020 14:08

Ava akorat ten ideal je ufounsky a ne lidsky

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. června 2020 14:42

martek01 nikdy jsem si toho nevšimla, ale tady z těch fotek na mě fakt kouká mesarošová. nějaký ten její laciný akcent. asi to teda hodně zdůrazňuje ta stylizace (nebo je to možná skutečná tvář?).

Online martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 02. června 2020 15:25

Jiná Realita já si toho všimla už dávno

Offline Pinot Noir
Avatar
29786 příspěvků moje polička 02. června 2020 16:28

Jiná Realita hned, jak jsem ji poprvé uviděla, Mesarošová jak vyšitá! 

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 02. června 2020 18:36
Reakce na Ava:

MP Meri martek01 prý má ten obličej udělanej podle nějakých propočtů ideální krásy...

​To se asi týkalo toho prvního přešití. Teď, jak pokračuje v tuningu, tak už se ocitla mimo tyhle propočty...

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 02. června 2020 19:49

Jiná Realita Přesně, já to teda viděla hned, Mesarošová tam svítí. A musím přiznat, že Hadid a ten její výraz je pro mě synonymem tuposti a unylosti, nemůžu si pomoct.

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 02. června 2020 20:32

Já jsem si to nevymyslela, ale možná si to teda vymysleli autoři těch článků. Ale nezastavam se jí, nelíbí se mi, i když svým způsobem mi ta umelost přijde fascinující. 

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 02. června 2020 23:17

Ava No já s tebou souhlasím. Jen se jí to postupem času asi trochu vymklo, jako docela velkému množství celebrit, co neumí se zákroky včas skončit.

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 04. června 2020 18:06

Ty zuby!

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 04. června 2020 18:39

barbucha Copak zuby, ale oči té malé?

Offline stes
Avatar
9119 příspěvků moje polička 04. června 2020 18:43

Sweet Potato no jo

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 04. června 2020 18:56

Sweet Potato 

No jo! Mě ty zuby tak oslnily, že jsem neměla voči pro nic jinýho Ty panenky! Co jí sype do mlíka, prokristapána?!

Offline stes
Avatar
9119 příspěvků moje polička 04. června 2020 20:09

barbucha a každé jiné.. Chtelo by to vic trpelivosti u toho phtshpu 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 04. června 2020 21:30

barbucha Ty zuby. Musí svítit do dálky, bělejší než všechna ostatní bílá na té fotce. Sweet Potato a oči taky.

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 05. června 2020 13:10

nemá takovou tu nasazovací protezu? tuhle jsem to viděla v reklamě, nasadíš a máš zuby jako z partesu

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 05. června 2020 13:13

zlatahouba Ty spodní tak bílý nevypadaj, tak možná máš pravdu!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 05. června 2020 14:27

zlatahouba mne hlavne prijde ze jsou ty zuby vsechny stejny! Jakoze tvarove, proste vsecko.jednicky

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 05. června 2020 15:45

Tak proč by právě ona měla mít zrovna zuby puvodni. Ne?

Však Karlos má rád všechno umělé. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 05. června 2020 16:13

Dadoo Jakože i to dítko je umělý?