VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 01. června 2020 10:58

razorblade U Černoškové si často říkám, že ji tam nědo musí hodně nesnášet, když jí vybírá takové outfity. A účes to obvykle taky moc nevylepší. Přitom mi přijde docela sympatická....

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 01. června 2020 11:08
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 01. června 2020 11:42

Aranel Řepka v tomhle sestřihu vypadá jak Hitler

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 01. června 2020 12:28

Aranel

To prej už koupilo min. 5000 lidí, dle Řepkoua IG

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 01. června 2020 12:42

Beranka Cožé??!

Mě baví, že to vyšlo v nakladatelství Brána

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 01. června 2020 12:45

Aranel  Denik ze dna!!!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 01. června 2020 13:17

LadyMary Ava u Cernoskove bych rekla, ze je to jeji styl. Chvili jsem si sledovala na fb a na vsechny akce mimo tv i v soukro se oblekala podobne. Nedavno Krizkova psala, ze do Sama doma nosi svoje obleceni. Neco vybira sama, neco konzultuji se stylistkou. 

Offline stes
Avatar
9119 příspěvků moje polička 01. června 2020 14:49

Aranel Brrrr, to je tak neapetitlich osobaBeranka nene,

Offline Torrah
Avatar
3299 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:11

Už dlouho jsem na Databázi knih neviděla čtyři hodnocení shodná - odpad. Deník ze dna se drží u dna, evidentně. 

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:55

stes To psal sám na IG, ještě než to vyšlo,už bylo prodáno 5000 kousků

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 01. června 2020 21:03
Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 01. června 2020 21:08

Luna Vybavil se mi oblíbenej džingl: "Kdo - pomůže mi ze dna? Radio 1."

Beranka Asi Kačka roztočila předprodej

Offline stes
Avatar
9119 příspěvků moje polička 02. června 2020 06:09

Beranka v předprodeji vyprodáno

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:28

Nesvadbová je zjevně upřímně přesvědčená, že je hotová reinkarnace Marilyn Monroe.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:59

Omylem jsem narazila na profil Belly Hadid. A její prezentaci jsem teda vůbec nepochopila.

Online martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 02. června 2020 10:03

MP Meri taky ti hrozně připomíná Mesárošovou? možná mají i podobné IQ

Offline Miru
Avatar
16648 příspěvků moje polička 02. června 2020 10:03

MP Meri 

...pro mě strašný...

Bizarní

Offline Miru
Avatar
16648 příspěvků moje polička 02. června 2020 10:06

barbucha 

...no, třeba je to skvělá ženská po x stránkách.

Ale já si nemohu pomoct´, ona, ať má na sobě cokoliv, připadá mi tak nějak "šmudlózně"...

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 02. června 2020 12:46

barbucha hroznej make up,krome jiného.

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 02. června 2020 13:14

rozarka 

No právě.