VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:55

Karja No ale kolem mutzi to vzpomínkové tryzny dost připomíná, ne že ne. (Akorát se nedrží @o mrtvých jen dobré":-)

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:56

Sweet Potato :-D To teda! 

Online mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:58

Karja za sebe jsem k tomuto tematu napsala uz asi vsechno, a take se divim ze to treba nekdo bere vazne ???? jo, obcas se tady vzpomene i na jine ucastnice, pripadne jeste na nekoho z MP, ale v takovem rozsahu a poctu opakovani jak nyni si to nepamatuji. Ale tak at si pise a vzpomina kazdy na co/ koho chce. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. června 2020 14:00

DruI Jak padla ta nedokončená kapitola, tak já takhle fakt nemůžu z hlavy dostat tu Lolu z nějakýho důvodu a to už je to snad pět let nebo kolik! Vůbec nevim proč jsem se na ni tak upnula a to už mně samotné trochu úchylný přijde :D, páč to byla úplně cizí osoba z internetu o které jsem nevěděla lautr nic, ale jak se tak za pro mě divných okolností vypařila, tak to prostě furt děsně hlodá, já su fakt přesvědčená, že ještě za pětadvacet let budu sedět někde u kafe a říkat si tyjo, co ta Lola, jak to s ní tenkrát bylo...

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 09. června 2020 14:02

mnum To je trochu překroucené. Rozhodně jsem ji inteligenci nezpochybnila.  Souhlasila jsem, s chytrostí, podivila se nad jejím vyzdvihováním. 

Nechcete sem dát nějaký VIP zjev, ať se posuneme?

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 09. června 2020 14:04

Karoleena Přesně. Akorát jsem se to bála napsat, že to téma bude bez konce. A podobně i Tiny Fox, i když trochu jinak, ale o to víc, že měla ten úraz.

Offline DruI
Avatar
5562 příspěvků moje polička 09. června 2020 14:06

Karoleena Já to chápu. Já před lety četla poměrně dost blogů a některé náhlé konce mi taky zůstaly vzadu v hlavě. A teda ta radost, když jsem úplnou náhodou po pár letech narazila na konec nějakého příběhu! Třeba i ta Lola se někdy objasní ;o)

Online nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 09. června 2020 14:28

viktorka_od splavu Ne to fakt nepredpokladam, mam ponekud jina vychozi kriteria...

Online nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 09. června 2020 14:34

Isca To delaly i jine, ale muci to umela i bez toho;)

Jako me nedrasa, pokud si ostatni mysli neco jineho, jen jsem k tem nazorum na ni pridala svuj, je to muj duvod, proc mi v nekterych vlaknech chybi, resp chybi mi jeji prispevky, jak se ma jeji dite a jaky zije zivot je mi celkem fuk... 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 09. června 2020 14:43

DruI tyjo takhle jsem sledovala na insta holku s malym ditetem a ta taky ze dne na den prestala prispivat. Obcas si vzpomenu, co se asi stalo:) to je normalni podle me...:)

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 09. června 2020 15:10

notna Viď, tohle už je tak otravný... Ale jako na potvoru nevidím na žádné z VIP, které registruju, nic do očí bijícího a Lela a podobné za to nestojí

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 09. června 2020 15:30

Tulipe notna Njn, korona nám sebrala i ty celebrity , ale myslím, že už se brzy dočkáme...

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 09. června 2020 15:36

Řekla bych, že tu trochu neprávem zapadla Nela

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 09. června 2020 15:46

OliveOyl Já klikla

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 09. června 2020 15:48

andulka01 Pardon, nechtěla jsem s tím traumatem žít sama 

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 09. června 2020 15:52

Stačí podívat se třeba na Instagram D. Patrasové - to se jeden nestačí divit...

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:00

euridike
S tou už je to teda hodně vážný.

Online Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:02

euridike Tak jsem objevila svou novou kralovnu, diky. To nema chybu ten Dadin instac.  Ja jsem snad nikdy nic lepsiho nevidela, nemuzu se od toho odtrhnout. Na skole se tomu rikalo "utok na sitnici"

Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:02

euridike To jí vyrobila nějaká malá fanynka ne? Je ošklivé se smát dětským výtvorům.

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:08

Luna Tak jsem taky koukla. Taky se nemůžu od toho odtrhnout :-).