VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:13

coralline No Dáda svého času tvrdila, že autorem všech těch "koláží" je její přítel Vito, že prý je to v Itálii velmi trendy...

Luna To je útok na úplně všechny smysly, obávám se...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:29

euridike

Proc ma kocku na hlave?

Offline Torrah
Avatar
3299 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:31
Reakce na Zarinya:

euridike

Proc ma kocku na hlave?

​Protože ten obraz je akorát pro kočku?

Online stes
Avatar
9120 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:34

OliveOyl tuhle Nelu jsem sem davala před dvema dny myslim a prekvapilo mě, že se nad tím nikdo nepozastavil, sem si rikala, jestli ji tu treba nelitujete a tak

Online stes
Avatar
9120 příspěvků moje polička 09. června 2020 16:36

euridike no nazdar

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 09. června 2020 17:56

euridike Uaaaaaaaaa! Chybí mi smajlik s vypálenou sítnicí! Pidlooká Dáda a ty děsivé kočky, co je to?!?!?

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 09. června 2020 18:01

stes Myslíš to kozaté video z auta? To jsem si nepustila už z principu. Přečetla jsem si teda článek a jestli tam ta blběna opravdu mele o tom, že ona je chudák po výslechu a za nic nemůže, za všechno si můžou všichni ostatní, protože jsou pitomci věřící hvězdičkám z instáče, tak opravdu doufám, že s ohledem na nouzový stav skončí u soudu. Ta je tak odporná, že ve mě vzbuzuje nějakou primitivní touhu vzít ji klackem mezi oči

Online Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 09. června 2020 19:00

Tak schválně, kdo je zjev a kdo ne? 

Mně se líbí Jana Švandová a Jane Fonda, i když nevím, jestli je to ještě její obličej, tak tělo dobrý. I ty dvě za ní se mi líbí.

https://www.prozeny.cz/clanek/nejstylovejsi-hvezdy-ktere-maji-modu-v-malicku-64616#seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=298110&dop_req_id=iBDvH77IJwK-202006091656&dop_source_zone_name=prozeny.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 09. června 2020 19:09

Kokoska Mně se teda nejvíc líbí ty červené šaty Kate Beckinsale

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. června 2020 19:13

KokoskaSvandova vypada super. 

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 09. června 2020 20:45

Tento trend nikdy nepochopím 

Online stes
Avatar
9120 příspěvků moje polička 09. června 2020 20:53

pecka ani ja ne.. vypadá to odpudive

Online stes
Avatar
9120 příspěvků moje polička 09. června 2020 20:55

Malenge ano, já neodolala a touhu mame stejnou. Je nechutna. 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 09. června 2020 21:04

pecka strašný

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 09. června 2020 21:38

pecka Proč si ty paní nekoupí větší plavky/podprsenku? Co nosí, je jim očividně malé  

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 15. června 2020 14:15

rozarka V té roušce, co hodně schová, by vypadal i jako žena.

Online stes
Avatar
9120 příspěvků moje polička 15. června 2020 16:44

rozarka normalne je to na blici smajlik, ale my doma tedy řveme smichy. Jsem plna ocekavani, protože tohle jiste neni zdaleka vsechno. 

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 15. června 2020 16:48

Hele ale přijde mi, že jako "ženská" vypadá o dost líp, než jako "chlap"

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 15. června 2020 18:07

Dadoo No to rozhodně, koukat na něj v té jeho Kenovskè podobě je mi vysloveně fyzicky nepříjemné, neco jako když koukám na piercing bradavek.