Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 14:33

ionicera děkuju moc a omlouvám se za zdržování

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 14:35

Catherinne Vůbec nezdržuješ!  Střídám ho ještě s tímhle. 

https://www.krasa.cz/kosmetika/la-mer-dlouhotrvajici-make-up-spf-20-skincolor-the-soft-fluid-foundation-30-ml.html?c=kLM07522

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 14:36

Catherinne A připomněla jsi mi, že si musím objednat další dávku kúry na vlasy a šampon. :-)

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 14:49

ionicera díky, teď vyladit odstíny teď jsem ještě opálená, v listopadu budu bílá, v lednu zelená...

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 17:59

Koupila jsem si boty od INCH2, po černých i hnědé, jsou skvělé a mají slevy

https://inch2.com/products/brown-leather-brogue-boots

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 22:31

Catherinne ten La mer si chvalila taky jinx 

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 22:53

Victoria Krásný

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 16. zaří 2021 23:29

Kokoska díky

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 00:09

Victoria Úžasný! Bála bych se, aby mi v nich někdo nešlápl na nohu - takhle mi kdysi kdosi sedřel špičku nových koňakových polokozaček.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 06:23

Kokoska Catherinne jo, ten make up je uplne skvely. Nechci jiny :) a jeste teda ma skvele i Armani. 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 06:33

Victoria Krásný :-)

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 07:34

Victoria ááách 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 08:01

Victoria Ty jsou krásné.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 08:43

Victoria tyhle, ale i jiné se mi vždycky strašně líbí, můžu se zeptat jak je to s velikostí? Když kupuju 37. Dík

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 08:56

Victoria pěkný nákup

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 08:56

Děkuji všem za pochvalu bot! 

Catherinne Odpovím trochu ze široka. Já mám u INCH zkušenost pouze s tímto typem bot. Loni jsem si koupila černé a prochodila v nich skoro celou zimu, když nebyl sníh. Musím fakt zdůraznit, že mám zimní boty raději větší, takže i když mám regulérně velikost 39, tak často (obzvlášť u bot s užší špičkou) vezmu 40. Mám ráda ten pocit, že noha má v podzimní/zimní botě místo. Loni jsem si tyhle černé objednala trochu zbrkle ve 39, pak se bála, jestli mi to "pocitově" bude příjemné a bylo to ok. Tyhle jsem tedy také vzala ve 39.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 09:00

Victoria díky, jsi moc hodná, přece jen vracet je se mi nechce. Navíc kůže se přizpůsobí, ale zase je nechci mít vytahané. Ale tyhle se mi líbí už kolikátou sezónu.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 09:05

Catherinne Tak přeji ať to dopadne dobře:-)

Edit: jo a musím ještě zdůraznit, že loni to trvalo než přišly... třeba i dva měsíce, já na ně už zapomněla. Mám podezření, že berou objednávky a pokud je nemají skladem, tak se čeká, až je ušijou.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 09:11

Victoria tak to je dobrá poznámka

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 09:13

Trva to u nich, sto pro berou objednavky na zbozi, ktere jeste nemaji. Tyhle boty ma jedna znama a velmi sugestivne popisovala, co predchazelo tomu, nez je rozchodila. Vim, ze je to individualni a nekomu muzou pripadat hned jako papuce, ale me to, spolu s dlouhym cekanim, odradilo.