Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline zimnivecer
Avatar
143 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 08:24

Jeste k INCH2.ja u nich objednavala pred 2mi lety sandaly.jsou krasny,dobre se v nich chodi a i po case musim napsat ze je nosim moc rada.ale zakaznicky servis a doba cekani (cca 10 tydnu a to jeste po nekolika urgencich pres insta) me od dalsi objednavky zatim drzi zpatky.mozna ted objednat na jaro 2022 a pak byt mile prekvapena ze boty byly vyrobeny driv.cena taky neni nizka, tak je treba s drobnou komplikaci pocitat predem.a kdyz jsem si dohledavala recenze tusim na trustpilotovi???tam bylo nastvanych reakci neskutecne mnozstvi.z moznosti, ze ty boty vracim se rosim jeste ted????

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 09:37

Pinot Noir Catler GR 7010 

Delaji i mensi, ale my ten velky uzijeme. Rozpekame na nem rano pecivo, delame na nem toasty, maso, ryby, zeleninu a treba i housticky do polevky. Predtim jsme meli taky Catler, tak snad bude zase stejne dobry. 

Na Alze maji 25 % (2021Marianne20CZ) 

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 09:56

Lamicka děkuju, jsem ovšem tele, kontaktní máme, pokukuju po stolním elektrickém na terasu se skleněným poklopem. 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 15:47

Toastovac, spacák a lego.

Ještě mám v košíku nějaké boty, to uvidíme. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2021 20:04

Potvrzuji   že divnosaty nejsou vůbec divné,  naopak velmi slušivé. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2021 20:09

Naopak tyhle mě zklamaly,  modrá by byla příjemná změna,  ale jsou strašně široký.  Jako těhotenský super.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 20:10

Kora tak na mne jsou dobry, tehotna nejsem

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 20:12

Pinot Noir tak to jo :)

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2021 20:23

711990 ta sukně je nasazena nějak vysoko,  připadala jsem si jak před porodem

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 18. zaří 2021 21:54

Kora :D ja jsem mrnava, no. Ale nemam je, kupovala si je moje maminka a tak jsem si je taky zkusila. Na zimu jsou na me hodne tenky.

Offline amelie
Avatar
3 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 06:55

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 19. zaří 2021 09:45

Kora jaaaak nejsou divné?...na tobě zcela urcite ne,ale naprosto presne vím,jak bych v nich vypadala já

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 19. zaří 2021 11:37

Maureen já myslím, že výborně.  Vždyť jsou to vlastně kosilovy šaty,  Ne, fakt jsou super. Zkus je.

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 11:52

Kora Díky za recenzi na ty modrý, chtěla jsem si je objednat. Tak na ně kašlu.

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 12:28

Prosím vás, jaký je ten kupon Marianne na eobuv? Nevíte někdo náhodou? 

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 12:33

Garfie je to MARIANNE. jenze plati jen na nejaky vyber produktu, takze skoro na nic..

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 12:34

Pavlena Díkec, tak já mrknu, snad něco objevím. :-)

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 19. zaří 2021 13:36

Kora já má totiž problém s košilovýma šatama...nevlastním žádný a ani jsem nikdy nevlastnila...mám to nastavený tak,ze mi nesluší (přiznání?)

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 14:19

Objednala jsem si turistickou obuv

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 14:25

LadyMary ty jsou super! Asi se taky mrknu...