Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 14:25

LadyMary tak to mnoho šťastných kilometrů Jsou dobrý!

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:07

999 ale ty jsi menší, třeba by byly fajn

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:08

Maureen třeba je na čase to změnit. Já si tě v nich dovedu představit 

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:19

LadyMary tak presne na ty jsem dnes rano koukala, akorat v bilem (cerny mam vysoky).  Jsou skvely, ale ted by to u me byl zbytecny rozmar...

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:36

Kora Zase píšeš, že jsou strašně široký, asi bych v nich byla ztracená. 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:50

Pavlena No ten vyber úplne stačí. mám asi tri objednávky na sedmery boty.

Ono jsem totiž zjistila, že detičkám nejsou jediné loňské zimní a systém,že kupují sezónu předem jsem loni zavrhla. Takže jsme bez bot. Doufám, že jim budou. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 19. zaří 2021 19:57

999 nevím, třeba tobě můžou sedět,  být tebou bych je šla zkusit,  protože jsou fakt pěkný. 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 20:12

Kora Já jsem si je odpoledne došla zkusit :-). Nebyl to žádný průšvih, ale ani wow, nechala jsem je tam.

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 21:00

Tak jsem včera byla na DM nákupech a bída, jen zde doporučený odličovač a pár drobností v Y.Rocher a oblečení dětem. A učinila jsem další pokus s Martenama, tak uvidím jak padnou, ta sleva byla docela významná

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 21:12

JankaM Kde sis objednala ty Marteny? Do půlnoci ještě času.....

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 21:19

continuity Jen dej pozor na ceny e obuvi. Nevím, kolik je teda sleva, ale abys to neměla jinde levnější i bez slevy. Zrovna  minulý týden se u nás jedné paní zdála vysoká cena, tak se tam jala rovnou telefonem vyhledávat, kde to koupí levněji. Našla ty boty jen na e obuvi a byly o 700 dražší. :-) 

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 21:19

Karja eobuv

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 21:29

JankaM Dík! A jaký sis vybrala? Moje jediný štěstí je, že se neumím takhle rychle rozhodovat! 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 21:33

ionicera díky, já vím, občas se to stane s outdoorovými botami, ty dětské nevím.  Ale to co jsem si vyguglila tak nejak odpovídalo.  

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 22:19

Karja pascal černý klasiku

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 10:50

Hadry mam... boty mam... tašku snad na cestě... tak jsem si objednala aspoň rtěnku z other stories a víceméně proto, že měli poštovný zadarmo

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 11:13

Zase kecky. Muzu to v mym veku nosit vlastne..?!?

Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 11:15

Pavlena Můžeš, jsou dobrý. Conversek není nikdy dost. Zejména když dcera začne mít stejnou velikost nohy

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 11:17

notna hahaha, dcera jede ve vanskach..  tudle

jsem ji nejaky kupovala online a zkousela jsem je taky a pry: mamko cool, porid si je taky..

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 11:30

Pavlena a ty jsou hezké!