Pavlena Tak super, polyester mi nevadí, žehlení jo. ![]()
Co jste si dnes koupili/y?
Lamicka mám ten stejný problém. Prostě malý otvor ![]()
clothilde tak dobrý, hlavu mám v pořádku (myslím velikost
)
razorblade Taky se raglánu vyhýbám a to jsem ho mívala moc ráda. Jsem v tom dvakrát tak velká![]()
razorblade Taky se raglánu vyhýbám a to jsem ho mívala moc ráda. Jsem v tom dvakrát tak velká
Přesně. Hodně nelichotivý střih.....
Óbr mikiny


JankaM ty jsou dobrý! odkud?
Pavlena answear, jejich značka.
Ale obávám se, že ty by ses v nich úplně ztratila
včera jsem se stavila na otočku ve Westfieldu, v Oysho jsem koupila zimní parku, mega jemná látka, lehká, tenká a i tak hodně teplá. Do toho obchodu se budu muset ještě podívat, až budu mít vic času.
V COS jsem narazila na šaty, co jsem si chtěla koupit na jaře na oslavu narozenin, no nemohla jsem je tam nechat, kor se 70% slevou. A pak jsem objevila "vánoční večírek" šaty a tvrdím si říct, že mi sluší víc, než modelce.



vanilka Chtela bych vam moc podekovat za tip na vestu z Reserved, dneska prisla a je super. :-)
Vari To mě těší! Taky z ní mám radost ![]()
Měla jsem fakt děsnej týden, takže jako flastr pantalóny , džíny, konvici na čaj a řasenku.
marieu moc hezky nakup! Uz je ti lepe?
tina ano! Včera už jsem se cítila fakt dobře. Nemám teď žádnou rezervu, září bylo masakrální a dost jsem- aniž bych chtěla- zhubla, takže stačil předchozí víkend a jedna poloprobdělá noc v týdnu a bylo vymalováno. Snad už bude trochu líp. A děkuju za optání ![]()
marieu to je moc dobre
, tak at to vsechno bere spravny smer!
Dne ulitle sukně. Zelená je z takové silnější trickoviny a černá je balonovka. Možná si ji nechá dcera, je v pase na stažení.
Pokud ne, budou obě super na venčení s Růženou.

Dadoo Ta balonovka je dobrá.
Dadoo ja se primlouvam nechat dceri jeste
Pavlena jsem si dneska kozpila ty Tvoje zeleny saty ![]()
Ta barva je teda krasna
! Ja puvodne uvazovala o ruzovejch, ale ta barva mi nazivo prisla nic moc.
A veci, co se mi na webu libi, nemeli.
A vyprava vseobecne neuspesna. Kabat nemam, boty nemam...to asi budu muset risknout online, coz se mi fakt chce ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

