Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. října 2021 14:38

Kozenkovy kalhoty a muze za to Kora

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2021 16:31

Zarinya Není zač

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 23. října 2021 17:20

Lama_z_Lana tak se v nich pak ukaz..!! Ta ruzova se mi taky nelibila, prisla mi moc prasatkova..

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2021 18:20

Pavlena tak jsem v nich trosku stan, no...ale paci se mi to

Prosim Te a jeste mi rekni, co pres to? Jsem si myslela, ze se vejdu do svejch oblibenejch svrsku lip. Asi si je budu muset necham az pod zimnin kabat  (ten ma sirsi rukavy) nebo az na jaro

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 23. října 2021 18:28

Lama_z_Lana ja zatim zkusila takovou kratkou perinu zelenou a dobry, skoro stejny odstin. A pak asi taky svetr, obrovsky rolak s balonovymi rukavy. Jako mi prijde, ze se ty rukavy vlezou i do kabatu, akorat se pomuchlaji. 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 23. října 2021 18:59

Žádný hadry, ale lustr a lampu! Dnes ráno přijel nákup z Ikey, tak mám radost. Jo a vázu. A další bílé květináče . Z lustru jsem nadšená, ten starý už jsem nemohla ani vidět. Lampa je ta plechová šedá Hektar.

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 24. října 2021 05:46

Dadoo souhlasim S 711990,

a Nebo teda uplne poslat nekam dal pryc 

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 24. října 2021 05:47

vanilka hezky! Vazu mam a je super. Lustr zvazovala myslim kdysi paktofonika zajimalo by me, jestli koupila. Je prijemnej!

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 24. října 2021 08:40

vanilka ten lustr se jim imho moc povedl. Hezký nákup.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 24. října 2021 08:50

vanilka hezky :) 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 24. října 2021 08:57

0zero7 marieu Lamicka Díky, mám z něj fakt radost. Na fotce to vypadá, že nedává moc světla, ale je to dobrý. Obývák se tím úplně proměnil, zútulnil. Při vybalování jsem se teda nejdřív lekla, je dost velký.

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 24. října 2021 09:16

Tento týden byl opravdu příšerný, tátu odvezli v noci na středu do nemocnice a hned ve čtvrtek zrušili návštěvy :-( Ale v pátek jsem si pořídila nové tetování, tak aspoň nějaký světlý bod. 

A koupila jsem si Betlém. 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 24. října 2021 10:04

LadyMary Mě by zajímalo i to tetování! 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 24. října 2021 10:24

vanilka lustr

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 24. října 2021 10:27

LadyMary ať je táta brzo v pořádku doma.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 24. října 2021 10:36
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:31

vanilka 

Lustr dobrej a váza je krásná

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 24. října 2021 12:57

LadyMary S tatínkem je mi to líto, držím palce, ať je brzy doma.

Tetováni jsem zahlédla na IG, jsi hustá :-).

Offline Černá kočka
Avatar
1751 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:31

vanilka Jakou velikost té vesty jsi nakonec vzala? U nás měli akorát zelené L a já jsem potřebovala vyzkoušet S a M. Moc se mi líbil ten delší zadní díl i jak je udělaná kapuce, ale zdáli se mi extra obří průramky (i když jsem nezkoušela svoji velikost teda). Děkuji.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 24. října 2021 13:46

barbucha díky

Černá kočka vestu mám L