Malvin Hanu mám staženou, tak se na ní chystám... zatím jsem od autorky nic nečetla, resp. vůbec jsem jí doteď neznala (asi je to ostuda?)
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
999 Větvička je boží ![]()
Magráta jakápak ostuda, knih vychází tolik, ze to ani všechno nejde znát. Šifra mne poučila, jaké mam mezery.byť
jsem si myslela opak.
Magráta Je
.
mysmat Aha, tak to těžko říct....mně se třetí díl právě moc nelíbil, vůbec nemám ani chuť číst čtvrtý. Jednička i dvojka se mi líbily. Nemůžeš si to třeba jen někde půjčit? Asi bych to nepotřebovala mít doma.
Nevím, jestli to dát sem nebo do vlákna, co mi udělalo radost nebo jestli je tu pejskařské vlákno, ale dnes mi přišla knížka Potkala jsem psy, útulek a lidi. Tak se moc těším, jak si počtu, určitě to nebude žádná Velká literatura, ale to mi vůbec nevadí. A mám věnování:-)
Hanu právě dočítám a zatím dobrý. Právě ve strohosti vyprávění o tragickém osudu té rodiny vidím sílu té knížky. Jak je tam vidět plíživý nástup omezení pro Židy, jak se to stupňovalo...
Geniální přítelkyně 3 mě taky moc nenadchla, přišlo mi to takové naivní, škoda, hlavně první díl byl skvělý, způsob vyprávění, reálie...
A moc se mi líbila kniha Mokrá ryba od Volkera Kutschera, Berlín 20. léta, zajímavá hlavní postava mladého detektiva, prostředí výmarské republiky - skvělé. A na HBO běží seriál Babylon Berlin, natočený podle této knihy - strhující - doporučuji! Naprostá pecka ![]()
mysmat u některých pasáží jsem se taky smála nahlas.
Koupila jsem mladýmu pánovi Deníček moderního fotra. Ať ví, do čeho jde. Tak to tady otevřel a ihned se začal dusit
Snažil se nás obohatit předčítáním zvlášť vtipných úryvků, leč z výrazu jeho ženy jsem rychle pochopila, že si to bude muset napříště číst tajně, a rozhodně ne nahlas ![]()
barbucha Měla jsi oběma dát Líného rodiče od Hodkinsona
To asi nebude třeba, zvlášť v případě mladého pána ![]()
barbucha A tak Deníček není špatný. Vtipnější mi přijde z pohledu, že už to mám za sebou
. Druhý díl už nebyl nic moc a manželsví už jsem si nekoupila.
Tak zvlášť když vedle tebe sedí osoba, na kterou zrovna popisovaný jev sedí jak prdel na hrnec. Třeba hysterická/plačtivá/vztahovačná těhotná... z který si citace zrovna poněkud utahuje... ![]()
mysmat jojo tyhle pocity přesně znám...
k tématu: pod stromkem Písečný muž/Lars Kepler, no dala jsem to na jeden zátah, napínavý od první stránky. akorát dost přitažený za vlasy teda:-)
mysmat nee, to je uplně něco jiného
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

