0zero7 Ale jo, ja to zase nijak zvlast nehejtuju - zase tak hrozny to byt nemuze, kdyz se chystam na celou serii ![]()
A hrozne me ted zacalo lakat podivat se do Norska...
0zero7 Ale jo, ja to zase nijak zvlast nehejtuju - zase tak hrozny to byt nemuze, kdyz se chystam na celou serii ![]()
A hrozne me ted zacalo lakat podivat se do Norska...
Zacala jsem vcera cist toho Naslouchace od Petry Stehlikove, je to vylozene oddychovka, ale zajimavej napad a cte se to fajn. Jestli ma nekdo rad distopickou sci-fi tak doporucuju. Dala jsem pulku za vecer a neco.
MP Marge JJ, jeste je fajn Adler-Olsen celkem apak tady ostatni psali dost tipu na dalsi seversky detektivky. Mam neco na seznamu.
A kolega mi rano rikal, ze cte Little Stranger od Sahar Waters, tak jsem si pripsala.
Čtu teď Rybí krev od Hájíčka
. Kterak se hlavní hrdinka vrací po dvaceti letech do Čech vyrovnat se s minulostí.
MP Marge jen když si načla ten 87. Okrsek, on McBain ale ty postavy znova a znova v každým díle popisoval, takže to člověk mohl číst napřeskáčku, akorát počase už mě to šileně iritovalo. Oddechovky to ale byly dobrý. Nesbo je plochý imho nemá, nebo spíš nevím co tím myslíš, mě po nějaký době začlo děsně srát to bezúčelný a supramaximální náslilí a to že adoruje alkáče; a přestalo mě to bavit.
Zdá se mi to, nebo se zase posunulo vydání Mycelia? Teď už je všude 30.11. ![]()
Mulen No to snad ne ![]()
mě po nějaký době začlo děsně srát to bezúčelný a supramaximální náslilí a to že adoruje alkáče; a přestalo mě to bavit.
Jo, to je přesné ![]()
MP Marge jen když si načla ten 87. Okrsek, on McBain ale ty postavy znova a znova v každým díle popisoval, takže to člověk mohl číst napřeskáčku, akorát počase už mě to šileně iritovalo. Oddechovky to ale byly dobrý. Nesbo je plochý imho nemá, nebo spíš nevím co tím myslíš, mě po nějaký době začlo děsně srát to bezúčelný a supramaximální náslilí a to že adoruje alkáče; a přestalo mě to bavit.
To je pravda, to Ed McBain delal
V kazdem dile se clovek mohl docist, proc je Meyer Meyer "velmi trpelivy muz"
Mne to vzdycky pripadalo legracni, nevadilo mi to. Ja mam pro nej slabost. Mimochodem, zemrel v roce 2004, kratce pote, co jsem dorazila do Statu...
S tim Nesbem jsem zvedava, jak na to budu reagovat. Zatim jsem cetla jen tu jednu, kde nasili samozrejme bylo, ale nepripadalo mi nejak vyjimecny od vetsiny thrilleru. Je mozny, ze jak to rada ctu, tak jsem uz proste otrla ![]()
MP Marge JJ, jeste je fajn Adler-Olsen celkem apak tady ostatni psali dost tipu na dalsi seversky detektivky. Mam neco na seznamu.
A kolega mi rano rikal, ze cte Little Stranger od Sahar Waters, tak jsem si pripsala.
Tos mi nahrala na smec - ja jsem se zrovna chtela zeptat na nejaky dalsi autory, protoze vim, ze se tady o nich mluvilo, ale jsem lina je vyhledat ![]()
MP Marge 0zero7 teď jsem četla detektivku od Stefana Ahnhema Oběť bez tváře. Byla fajn.
Dekuju, pisu si!!!
MP Marge Ještě mě docela baví Lars Kepler, ale je to na můj vkus taky přehnané jako Nesbo. Adler-Olsen se mi líbí víc.
Pinot Noir Taky si pisu, uvidime, jestli ho tady mame ![]()
MP Marge A klasiku Girl with the dragon tattoo si cetla? Je to dobry, i ta dvojka, trojku jsem necetla. Kepler jeok, ale takovej na efekt dost, da se to, kdyz na plazi moc rvou deti je to dobry haha.
0zero7 Jo jo, to jsem cetla. Pripadalo mi to vyborne napsany, ale taky obcas pritazeny za vlasy. Ted jsi mi pripomnela, ze si chci precist ten treti dik ![]()
MP Marge Taky se mi líbí Camilla Lackberg. Píše tak lehce, civilně a přitom zajímavě.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.