Jos Tieň vetru je jedna z mojich naj kníh, už som čítala niekoľkokrát a mohla by som čítať furt dokola...
veľakrát sa mi nestalo, že by som dala viac než 600 strán za jednu cestu vlakom
len škoda, že pokračovania už také dobré neboli, ešte ma teda čaká najnovší diel, tak možno si napraví reputáciu.
Neopouštěj mě vo mne tiež rezonovala pomerne dlho. A na film odporúčam mrknúť, síce pointa už človeka tak nešokuje, ale natočené je to fakt pekne.

