Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 26. února 2019 13:42

já jsem kdysi měla problém i v paladiu :-) chodov je úplně zabitý, naštěstí ani do jednoho moc nechodím, popř. když už musím, tak jdu na jisto... pokud bych se měla brouzdat a koukat, jsem tam dodnes :-)

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 26. února 2019 14:49

coralline ta Tríbeč 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 27. února 2019 09:39

nolita Palladium je smrtící. Naučila jsem se cestu do CCC a na toalety - vlezu předním vchodem, sjedu prvními schody vlevo, položím ruku na pravou zeď, postupuju až k cíli, sypu za sebou drobečky

Ta věž vprostřed mi způsobuje ouzko u srdce.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 27. února 2019 09:42

Aranel tak takové pocity tam zase nemám, je to jen obchoďák :-) ale zase tam fakt moc nechodím, tak je to možná tím :-) mně to prostě přislo nepřehledné plus tě nutí toho projít co nejvíc, což dává z pohledu obchodníků smysl... 

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:34

Aranel tak teď konecne vím, kde je tam toaleta. Dik

Palladium taky nemám ráda. Pořád se tam nevyznám. 

Pro mě ideální Zličín nebo Smíchov. Rovné, neztratím se, žádné potouchle odbočky. 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:44

Zlatý Arkády. Světlý, rovný, přehledný. Jen je teď polovina obchodů zavřená kvůli rekonstrukci. Na Chodově umím jen do COSu a zpět, jinak se bojím pouštět dál, jednou jsem se tam tak zamotala, že mi z toho bylo pěkně nanicovatě. 

Jinak teď čtu Dunu a vůbec nechápu, proč jsem to už neudělala dřív. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 27. února 2019 15:58

bram Duna je 

Palladium je jednoduchý, má ty krámy jenom po obvodu, žádný odbočky. a je docela malý 

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 27. února 2019 16:06

bram No a to je právě ta záhada, Arkády jsou malý a rovný a já tam bloudím, bububu. Bloudit na Chodově neni nic speciálního.

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 27. února 2019 17:59

bram Duna  ty dalsi dily uz tak povedene nejsou, ale pomalu uvazuji, ze to zacnu nabizet detem. Jinak se mi hodne libil i film, ale to jsem vyjimka.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. března 2019 11:30

Nečetl tu někdo Alias Grace od Atwoodové? Jaké to je?

Teď jsem se probírala knihovnou, abych půjčila něco na čtení babičce (nakonec jsem ji dala Vlastní životopis od Christie, kdyby to někoho zajímalo ). No každopádně jsem narazila na knihy od J. Dickera (Kniha o Baltimorských a Pravda o případu Harryho Queberta), kdyby někdo nevěděl, co si přečíst, tak tyhle jsou fakt dobré, na dovolenou ideální (babička je už četla, proto jsem ji je nepůjčila).

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 02. března 2019 12:32

Já jsem nadšená z Mornštajnové, je to výborná vypravěčka, čtu teprve její druhou knížku a nemůžu se odtrhnout. Čte se to jedním dechem, fakt skvělá .

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 02. března 2019 13:36

 Já čtu Dům na samotě od Klevisové a trochu mi to přijde, jak delší krimi povídka do Ženy a život.  Nečte se to špatně, ale je to celkem nuda, ani mě vlastně moc nezajímá, kdo je vrah.

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 02. března 2019 20:30

Já ted přečetla Klevisové dvě, Ostrov šedých mnichů a Zmizela v mlze (ta se mi líbila asi víc), a musím říci, že se mi obě líbily hodně. Ten klidný tok vyprávění, oba příběhy z moc zajímavého prostředí. Dneska jsem začala Čekání na kocoura, to jsou příběhy o kočkách a jejich lidech.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 02. března 2019 20:45

brrr alias grace se mi libila, dobre vystavene, dobre se to cetlo, prijemny cas s knihou

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 02. března 2019 21:02

brrr videla jsem serial a zacla cost knihu, ale hrozne me to nudi a.nemuzu se zacist. Je to fakt slovo od slova stejny. Ale pribehove super!

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 02. března 2019 21:18

nellielovett ja ctu kroky vraha a uplne nejvic mi to pripomina delsi povidku do skolni literarni souteze. 

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. března 2019 23:25

Nová knižní odysea. Sice to není šifra, ale lepší než drátem do oka

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. března 2019 23:26

baltik 711990 Film jsem neviděla, tak snad se mi to bude líbit.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 03. března 2019 07:54

brrr A zatim Odysea dost dobrá, začali perfektně, s těmi emotikony.

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 03. března 2019 10:27

Dočetla jsem od Klevisove povidkove  Čekání na kocoura. Moc milá knížka. Takové kočičí pohlazení po duši. Doporučuje šest z pěti kocouru.