Tak si dej oraz, odpočiň si třeba u starší šifry;-)
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
Jojo..to bude pohodička
Jsem na to koukala. Některé už zase nevím!![]()
A Potrefenáhusa mě normálně už žádný ženský nenapadaj, okno prostě..
Já mám to samý s těma kalhotama, tu budou krušný dva týdny, než mi ukážou ten zbytek![]()
.
Děvu určitě znáš. Byla i několikrát zfilmovaná.
Koláč mě pobavil.
I opera
![]()
![]()
![]()
Ale sem teda úplně natvrdlá..
![]()
Dnes hodinová prokrastinace u tajného bonusu. Ale povedlo se ![]()
Děvu mám, ale tu kouli pořád ne![]()
Edit. To neměla být reakce, to mělo být jen tak do pléna.
No..a jáká ta koule je?
Ta malá koule figuruje i v maturitních otázkách.
No, tohle ne, to je nevinný..(a navíc to všichni maj už
)
Všetci ešte nie, vôbec netuším, akú knihu tá guľa znázorňuje
A mám nápovědu vymazat?
Nemám ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

