Netreba.
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
No..a jáká ta koule je?
Ta koule je příliš velká pro tu díru
Zabte mě, já na to asi nepřijdu. Vím, že se tu říkalo, že má něco společného s tou ženštinou, ale nic. Má to něco společného s kulečníkem? ![]()
Ježiši
Mám tu kouli..
A chceš malinko nakopnout
?
Já jsem konečně přišla na ten sníh a úplně sama
. Ale ty kalhoty, ty kalhoty, to bude moje smrt![]()
.
Nakopni mi koláč:-). Na kalhoty čekám, prej z nich má ještě něco vylézt nebo co...
Koláč jako kniha mi stejně jako to město nic neříká. Vygooglila jsem si ji podle klíčových slov viditelných z obrázku.
A co ten motýlek, ten k něčemu patří?
:-DNo jo, a to je klíčové slovo koláč jo?
Ano, je jedno z klíčových slov v názvu a potom jde taky ještě o to ovoce na něm a....
kolacova kniha je celkem nova, zadna klasika
Já nemám zákusek, ale mám to kvítí ![]()
Já ani žádný zákusek nevidím![]()
Já ani žádný zákusek nevidím![]()
On je to spíš cheesecake
Heuréka. Mám zákusek i kvítka.![]()
Já jsem asi poslední lama, která tu kouli a ženskou neví (patří to k sobě, jestli jsem pochopila...).
Tak se přiznam, že sem si to našla na martinusu, neznám to vůbec
Nepatří. Jsou to dvě knihy. Jen je tam náhodou pojítko.
Díky. Tím hůř, netuším ani jedno. ![]()
Koule: Zkuste prostě napsat název toho objektu, co vidíte, je to je jedno slovo.
Já pořád nemám to moře![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

