Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Janulik03
Avatar
20156 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 13:17

Garfie tak to je krasa nech vydrzia

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 19:30

Tak jsem si zkusila změřit ten svůj ibišek na výšku má skoro 1,5 m. A když už jsem tak blbnula s tím měřením, změřila jsem i květ.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 20:28

Měření květů, to tu ještě nebylo

Estara Máš všechno tak krásné!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 21:29
Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 12:52

Estara Ty di taky do háje, trvalo mi půl hodiny najít metr  Můj květ má 18 cm, s výškou jsi mě teda potěšila, v tom případě ho ale budu muset zasadit jinam, než jsem chtěla....

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 13:05

Estara krásný!

my máme jen ty malý obvyklý a k sousedům měřit nejdu!

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 17:25

Garfie Pardon. Pokud jde o tu výšku, tak nevím, jestli není víc kultivarů. Ale vůbec teda nevím, jaký je ten můj, kdysi jsem ho dostala bez nějakého bližšího určení.

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 17:26

Potrefenáhusa Díky. A třeba se sousedi rádi zúčastnili ankety.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1377 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 18:42

Teď jsem jela okolo “sousedů” a jak jsem ty ibišky moc nevnímala, tak mají nádherný, růžový, květy velký jak talířky!!! To chci taky, jen v červený!

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 20:10

Byly jsem to ještě okouknout u sousedů a maj i růžový, velký fakt jak dezertni talirky

Online Janulik03
Avatar
20156 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 20:25

Potrefenáhusa som fakt jedina ktorej skapal?

Lomcuje mnou zaaavist

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 20:54

Estara Takže ten můj je ibišek bahenní, co měla Janulik03 a píší o něm, je se na zimu zatáhne a na jaře obrazí znovu od země, jako cibulka. Takže ty máš asi jiný druh? Nebo je to ono? 

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 21:16

Garfie Ne, je to taky ibišek bahenní. Jenom nevím stran té výšky, jestli není víc variant, možná i nějaké nižší. Případně jestli každý dotáhne kolem toho metru padesát - to fakt netuším.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 17. srpna 2019 21:39

Estara Tak já uvidím za rok! (snad teda)

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 12:46

Garfie ten u sousedů je starej a 1,50 nemá 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 14:01

Dnes jsem viděla v jedné zahradě mix žlutých a červených slunečnic, vůbec jsem nevěděla, že červené existují. Bylo to krásné! To chci taky!

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 14:39

Pinot Noir já už taky koukala na semena asi před týdnem, mám letos prvne jen žlutý a je to krásný i tak 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 15:04

Potrefenáhusa Je. Příští rok budou i u nás

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 15:13

Pinot Noir a ještě určitě koupím povijnici, měla jsem v Praze na dvoře a kvetlo to fakt efektně (to není Goliáš, ale Azrael, co bydlel v přízemí)

letos jsem koupila nějakou obyc a kvete to málo a bile

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 15:29

Potrefenáhusa Povíjnice mi jednou vyrašila tak nádherně, že obrostla celý asi dva metry vysoký pahýl nějakého stromu, co mi zůstal na zahradě, vypadalo to, jakoby celý strom kvetl, fakt nádhera! Ale další rok už jen pár květů :-( Taky ji budu muset zase jednou pořídit.