koupila jsem asi před měsícem takovou přichcíplou černookou zuzanu a docela se vzpamatovala a vysílá šlahouny už docela daleko, na tom tlustým sloupku je vidět ten asi mrazem spálenej šlahoun od vistárie. Ale teď jsem na to koukala u sousedů mámy na chatě a na dřevěnou oporu to u vistárie teda fakt nevidim







