Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 10. října 2019 16:05

Renusatko krasne je mas. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 10. října 2019 16:19

Renusatko nadherne a to mnozstvo

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:23

Máte krásné zahrady a kytičky, já se moc těším, až to víc zaroste 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:25

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:26

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:27

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:29

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:30

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:32

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:32
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:33

Edge mas to krásný!

my už máme dost podzimní zmar 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:35

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:36

Potrefenáhusa Dík, to je mix z podzimu a léta 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. října 2019 17:42

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. října 2019 19:38
Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 10. října 2019 19:53

Edge mas to krasne. 

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 10. října 2019 20:19

Renusatko no tyjo, to je barev..

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 10. října 2019 20:20

Edge Krásné

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 10. října 2019 20:20

Renusatko Nádhera. Mně fialky nikdy nešly.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 10. října 2019 21:02

Pinot Noir Já je naopak mám za kytky, které přežijí úplně vše. Snadno se množí, omlazují a potřebují jen dostatek světla. Janulik03 Mám jich asi 300, každou jinou. Ještě na ně mám osvětlenou skříň a další dva parapety.