Renusatko krasne je mas.
Kytičky aneb zelené prsty...
01. února 2015 13:31
Renusatko nadherne a to mnozstvo ![]()
Máte krásné zahrady a kytičky, já se moc těším, až to víc zaroste 






Edge mas to krásný!
my už máme dost podzimní zmar



Potrefenáhusa Dík, to je mix z podzimu a léta



Edge mas to krasne.
Renusatko no tyjo, to je barev..
Edge Krásné ![]()
Renusatko Nádhera. Mně fialky nikdy nešly.
Pinot Noir Já je naopak mám za kytky, které přežijí úplně vše. Snadno se množí, omlazují a potřebují jen dostatek světla. Janulik03 Mám jich asi 300, každou jinou. Ještě na ně mám osvětlenou skříň a další dva parapety.

Nejnovější komentáře k vůním
Black No.1 / Blackbird (Extrait de Parfum)
House of Matriarch
Miru
, 26. červen 2026
Decadence (Eau de Parfum)
Arina Franzén
Miru
, 26. červen 2026
Cuoium
Orto Parisi
Miru
, 26. červen 2026
Bigarade Concentrée
Frederic Malle
Mitzi
, 26. červen 2026
Penguin
Zoologist Perfumes
Miru
, 26. červen 2026
Aqua Solis
Le Couvent des Minimes / Le Couvent
jerry
, 26. červen 2026
Zombie for Him
Demeter Fragrance Library
Miru
, 26. červen 2026
Zombie for Him
Demeter Fragrance Library
Miru
, 25. červen 2026
Orphéon
Diptyque
Mitzi
, 25. červen 2026
Electric Wood
Room 1015
Woody
, 25. červen 2026
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
7
andry
20. 06. 2026
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
7
andry
19. 06. 2026
Guerlain Masterclass a my
8
slniecko
31. 05. 2026
Nejnovější novinky
