Janulik03 To je krása.
Jak velka je zahrada?
Kytičky aneb zelené prsty...
Janulik03 to je nádhera ![]()
černá káva velka az moc
a nad dklenikom este kusok so sedenim a potom sad a zelenina



Zahradaje hodne do kpca tak sme urobili take zvysene zahony aby sa to trochu rozbilo
Janulik03 To je paráda,
ale te prace, viď. My mame zahrádku malou, ale jsme už kmeti a zahrádka mně těší, ale uz nemam tu silu jako driv. Hlavne mě ničí boj se suchem. Musim nejak umírnit květiny. Ale nevím jak
.
Janulik03 Žádná zahrada není dost velká.
Ale krása.
Janulik03 ty máš tak nádhernou zahradu
Janulik03 to je nádherná zahrada ![]()
Prosím, co je to za květinu? Dostala jsem ji jako dárek a nevím, jak se jmenuje.
Jak se o ni nejlépe starat - víc zalévat, nebo méně? Stín, slunce? ...


černá káva sice je aj tu sucho ale kedze mame vzrostle stromy tak to trochu tienia. A travnik udrzujeme ked je sucho vysoky a pupavy a podobne veci nam az tak nevadia. Aj ked niekedy je ich az moc. Sme uz tiez vo veku kedy telo trochu boli
ale liezt do postele neunaveny je pre mna blbost
telo sa ma stale hybat aby nezabudlo na co sluzi
rana su najhorsie kym sa rozhybem
už i u nás na Vysočine se začíná všechno probouzet. Jen to sucho je strašný, nepřijde mi to venku jako duben, ale konec června.... ![]()




moje milovaná obří pivoňka ![]()

šeřík s výhledem na Zelenou horu


bzučící třešeň



jabloň teprve začíná na květy nasazovat
martek01 to je nadhera
Janulik03 jako miluju svou zahradu! jsem uprostřed satelitu, všude maj mulče, skalky, doladěné do detailu. My máme vsenickou zahradu, stromy, kopretiny, roste si to jak chce. Ty procházky po ní, to je bájo. Plno květů, hmyzu, motýlů, prostě živá zahrada. V létě chodím bosá v rose a jen si užívám ten bzukot
martek01 presne tiez to mam rada a tvoju zahradu si pamatam z par prispevkov ![]()
ale mame silnu alergicku na vceli med tak v trave musime to drzat na uzde lebo staci aj v slapkach prejst a je pruser.
Dalia já bych řekla, že to vypadá jako kalanchoe.
EDITH4B tiez som si myslela podla listov, len ma zmiatla ta farba a kvet
EDITH4B Děkuji! ![]()
Janulik03 projela jsem ještě nějaké obrázky a myslím, že je to ona...
Dalia Kalanchoe, krásne! Radšej si to vygugli. Viem len, že je to rastlinka krátkeho dňa a preto ju poobede okolo štvrtej, piatej treba prikryť niečím nepriehľadným. Zalievať určite aspoň trikrát v týždni. Niektorí ju považujú za dočasnú kvetinu a keď odkvitne, vyhodia. Ale dá sa pestovať aj dlhodobo za určitých podmienok.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my





