Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 09:20

Janulik03 To je krása. Jak velka je zahrada?

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 09:22

Janulik03 to je nádhera

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 09:39

černá káva velka az moc

a nad dklenikom este kusok so sedenim a potom sad a zelenina

Zahradaje hodne do kpca tak sme urobili take zvysene zahony aby sa to trochu rozbilo

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:04

Janulik03 To je paráda,ale te prace, viď. My mame zahrádku malou, ale jsme už kmeti a zahrádka mně těší, ale uz nemam tu silu jako driv. Hlavne mě ničí boj se suchem. Musim nejak umírnit květiny. Ale nevím jak.

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:08

Janulik03 Žádná zahrada není dost velká. Ale krása.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:08

Janulik03 ty máš tak nádhernou zahradu  

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:16

Janulik03 to je nádherná zahrada

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:47

Prosím, co je to za květinu? Dostala jsem ji jako dárek a nevím, jak se jmenuje.

Jak se o ni nejlépe starat - víc zalévat, nebo méně? Stín, slunce?  ...

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:55

černá káva sice je aj tu sucho ale kedze mame vzrostle stromy tak to trochu tienia. A travnik udrzujeme ked je sucho vysoky a pupavy a podobne veci nam az tak nevadia. Aj ked niekedy je ich az moc. Sme uz tiez vo veku kedy telo trochu boli  ale liezt do postele neunaveny je pre mna blbost  telo sa ma stale hybat aby nezabudlo na co sluzi  rana su najhorsie kym sa rozhybem

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:57

už i u nás na Vysočine se začíná všechno probouzet. Jen to sucho je strašný, nepřijde mi to venku jako duben, ale konec června....

moje milovaná obří pivoňka

šeřík s výhledem na Zelenou horu 

bzučící třešeň 

jabloň teprve začíná na květy nasazovat 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 10:59

martek01 to je nadhera

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:03

Janulik03 jako miluju svou zahradu! jsem uprostřed satelitu, všude maj mulče, skalky, doladěné do detailu. My máme vsenickou zahradu, stromy, kopretiny, roste si to jak chce. Ty procházky po ní, to je bájo. Plno květů, hmyzu, motýlů, prostě živá zahrada. V létě chodím bosá v rose a jen si užívám ten bzukot

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:08

martek01 presne tiez to mam rada a tvoju zahradu si pamatam z par prispevkov

ale mame silnu alergicku na vceli med tak v trave musime to drzat na uzde lebo staci aj v slapkach prejst a je pruser. 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:12

Dalia já bych řekla, že to vypadá jako kalanchoe.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:14

EDITH4B tiez som si myslela podla listov, len ma zmiatla ta farba a kvet 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:17

EDITH4B Děkuji!

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:18

Janulik03 projela jsem ještě nějaké obrázky a myslím, že je to ona...

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:18
Online viktorka_od splavu
Avatar
49182 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 11:24

martek01 to je super! my mame zahradu miniaturni, takze jen tise zavidim (hlavne Janulik03 :-)) ale nastesti sousedi nejsou tak deprimujici

cemerice kvete od unora.. a jahudky uz se chystaji i ta pivonka poskocila

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 13:20

Dalia Kalanchoe, krásne! Radšej si to vygugli. Viem len, že je to rastlinka krátkeho dňa a preto ju poobede okolo štvrtej, piatej treba prikryť niečím nepriehľadným. Zalievať určite aspoň trikrát v týždni. Niektorí ju považujú za dočasnú kvetinu a keď odkvitne, vyhodia. Ale dá sa pestovať aj dlhodobo za určitých podmienok.