
Kytičky aneb zelené prsty...
bram aaaach ![]()
ISON pokud vypadá zdravě a živě, tak má možná jen větší květináč a tak se věnuje jeho vyplnění kořínky. Mám zasazeny list pepřince a vic jak rok se nic nedělo. Az když jsem ho dala do mensiho, tak se růst rozjel.
bram Krásnou ji máš!!!!
A moje ranní překvapení, ještě je pomačkaná :)

bram Teda to je fofr.
(Jak z Malého prince, ještě celá pomačkaná
)

Děkuju všem :)
Já to tu mám hodně krytý, je to spíš takový zatravněný dvorek mezi domy a celkem dost sluníčka, takže jsem s kvetením vždycky trochu napřed
moora ó, to žluté chci! Jak se to jmenuje?
Pinot Noir tařice
moora děkuju
moora nádhera!
Ťahavé muškáty a begónie mám zasadené, dnes som prikúpila tieto...
Biely kvet Budeš to mať pekné, farebné. Hovorím tomu veselý záhon![]()

U cyklostezky
milacka Ďakujem, Darinka. Ony nebudú spolu. Niektoré budú na balkóne a niektoré pri altánku. ![]()
moora aaaaach
uz minuly rok som zavidela ale mam uz aj jalen male
bram ruzova pivonka
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


