Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online notna
Avatar
9372 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 08:41

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 09:57

bram aaaach

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 09:58

ISON pokud vypadá zdravě a živě, tak má možná jen větší květináč a tak se věnuje jeho vyplnění kořínky. Mám zasazeny list pepřince a vic jak rok se nic nedělo. Az když jsem ho dala do mensiho, tak se růst rozjel.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 10:08

bram Krásnou ji máš!!!! 

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 10:37

A moje ranní překvapení, ještě je pomačkaná :)

Online Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 10:45

bram Už?

Potrefenáhusa Janulik03 Dnes ráno!!! Ale je úplně pidi!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 10:48

bram Teda to je fofr.

(Jak z Malého prince, ještě celá pomačkaná)

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 10:53

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 10:58

Děkuju všem :)

Já to tu mám hodně krytý, je to spíš takový zatravněný dvorek mezi domy a celkem dost sluníčka, takže jsem s kvetením vždycky trochu napřed

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 11:25

moora ó, to žluté chci! Jak se to jmenuje?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 13:21

Pinot Noir tařice

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 13:38

moora děkuju

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 14:22

moora nádhera!

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 15:17

Ťahavé muškáty a begónie mám zasadené, dnes som prikúpila tieto...

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 16:19

Biely kvet Budeš to mať pekné, farebné. Hovorím tomu veselý záhon

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 18:38

U cyklostezky

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 19:08

milacka Ďakujem, Darinka. Ony nebudú spolu. Niektoré budú na balkóne a niektoré pri altánku.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 19:27
Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 19:29

moora aaaaach  uz minuly rok som zavidela ale mam uz aj jalen male

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 24. dubna 2020 19:30

bram ruzova pivonka