sisa.b to je nádhera
Kytičky aneb zelené prsty...
Ty zahrady tady jsou tak inspirativní! Dneska jsem byla v zahradnictví a "pár" věci nakoupila, už se tesim, až půjdou do země...
já už do zahradnictví moc chodit nemůžu, nechala bych tam všechny peníze :-)
Magráta mám na cestě další zásilku ze zahradnictví, opět za 2 a půl tisíce ![]()

Potrefenáhusa Pinot Noir děkuju, asi potřebuju obě :) Zjišťuju, že člověk moc neušetří, i když teď nenakupuje tolik hader. On se ten zájem přesouvá do jinejch komodit :)
sisa.b Ďakujem, máte krásnu záhradu, petúnie sú veľmi pekné a to pítko! ![]()
Sweet Potato mas biely? ![]()
![]()
Biely kvet krasne
aj sisa.b take uhladne cistunke ![]()
Biely kvet Orlíček
Šoupla jsem před pár dny do záhonu jednu bazalku. Teď jsem jí na noc udělala skleníček z plastové piksly, aby jí nebylo ziminka. Ráno jsem ji odkryla - bazalka ohlodaná na kost a ve skleníčku se vyvaluje obří přežraný slimák! Přísahám, že na mne dělal dlouhej nos!![]()
Sweet Potato
prepac ale ...
Janulik03 Ten dlouhý nos byla teda poslední věc v životě, co udělal, ale ani mne to neuspokojilo. Syčák!
Sweet Potato verim ale tak aspon vonal na poslednej ceste ![]()
Janulik03 To se mu to voní, za cizí![]()
Sweet Potato Jaks ho odkraglovala?
Potrefenáhusa Šutrem přímo do úsměvu.
Sweet Potato Huste!!!!!! Já je odnasim a oni se furt vracej!!!
Potrefenáhusa K sousedům?![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


