Nikdy v životě už sem nevlezu.
Kytičky aneb zelené prsty...
711990 tak mi pak dej vědět, jak se ti to osvědčilo :)))
bram muzu pak mozna poslat nejaky svy vycviceny moly k tobe, at to tam vyskolej:D
Garfie jo, hezký to je, ale jak jim vysvětlit, které tričko je jejich, to už mi nebyl schopen říct :)
natohle ja odpovidam, ze vsechny breberky mam rada, ale nebudou bydlet u nas :P proste tady je viktorcino a kdo to porusi ma trest smrti
venku je nechavam byt, tak at si toho hledi vazit![]()
Tak fíky možná budou i letos ![]()


Pinot Noir hezký
Ounz moc jsem nevěřila, že to bude mít i další plody, než jen ty, se kterými jsme to loni koupili! Ale tahle zima zas nebyla žádná zatěžkávací zkouška, no.
Vyrostl mi v trávníku jetel inkarnat (aspoň podle me knížky k určování rostlin). Ma sametové listy a krásnou barvu.

Pinot Noir ty jo,super fiky.![]()
baltik ten je krásnej ![]()
baltik Tak těch nám za chvíli vykvete celá louka, taťka je má pro včely.
Pinot Noir Normálně ve mě hlodá zkusit fík zasadit.
brrr on je hlavně moc hezký, i kdyby neměl plody, tak ty listy nadělají parádu samy o sobě.
brrr v knize psali, že bývá ve směsich kvetoucí louky
Pinot Noir tak snad dozrajou :) protože ty čerstvě utržený jsou nej..
baltik Pěkný :)
baltik No my právě nějkou luční směs máme, nejdřív jde jetel a pak kopretiny, heřmánek následované mákem a chrpou.
Našla jsem fotku z loňska, je teda z dálky. Fáze: začínající kvetení jetele (aktuálně není ani to).

brrr super ![]()
baltik jééé, tak to som ešte nevidela!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


