Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 14. května 2020 12:50

Nikdy v životě už sem nevlezu.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 14. května 2020 12:52

711990 tak mi pak dej vědět, jak se ti to osvědčilo :)))

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. května 2020 12:53

bram muzu pak mozna poslat nejaky svy vycviceny moly k tobe, at to tam vyskolej:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 14. května 2020 13:04
Reakce na bram:

Garfie jo, hezký to je, ale jak jim vysvětlit, které tričko je jejich, to už mi nebyl schopen říct :)

 natohle ja odpovidam, ze vsechny breberky mam rada, ale nebudou bydlet u nas :P proste tady je viktorcino a kdo to porusi ma trest smrti venku je nechavam byt, tak at si toho hledi vazit

Online Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 14. května 2020 14:27

Tak fíky možná budou i letos

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 14. května 2020 14:41

Pinot Noir hezký

Online Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 14. května 2020 14:54

Ounz moc jsem nevěřila, že to bude mít i další plody, než jen ty, se kterými jsme to loni koupili! Ale tahle zima zas nebyla žádná zatěžkávací zkouška, no.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 14. května 2020 15:34

Vyrostl mi v trávníku jetel inkarnat (aspoň podle me knížky k určování rostlin). Ma sametové listy a krásnou barvu. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. května 2020 15:35

Pinot Noir ty jo,super fiky.

Online Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:06

baltik ten je krásnej

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:19

baltik Tak těch nám za chvíli vykvete celá louka, taťka je má pro včely.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:19

Pinot Noir Normálně ve mě hlodá zkusit fík zasadit.

Online Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:20

brrr on je hlavně moc hezký, i kdyby neměl plody, tak ty listy nadělají parádu samy o sobě.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:22

brrr v knize psali, že bývá ve směsich kvetoucí louky

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:32

Pinot Noir tak snad dozrajou :) protože ty čerstvě utržený jsou nej..

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:33

baltik Pěkný :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:40

Pinot Noir Krásné.

Můj fíček má teda co dohánět. Letos už musí jít do země.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:43

baltik No my právě nějkou luční směs máme, nejdřív jde jetel a pak kopretiny, heřmánek následované mákem a chrpou.

Našla jsem fotku z loňska, je teda z dálky. Fáze: začínající kvetení jetele (aktuálně není ani to).

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 14. května 2020 17:17

brrr super

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 14. května 2020 17:59

baltik jééé, tak to som ešte nevidela!