Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:45

Takto mi kvitnú okná 

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:47

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:48

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:56

chia Všechny kytky máš krásné, ale ty obří květy! Wow! To jsem ještě nikdy neviděla.

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:01

notna sú veľké ako taniere a celá rastlina je vyššia než ja. skúsim ich odfotiť celé, keď prídem domov.

Offline Sweet Potato
Avatar
40151 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:27

0zero7 To bílé je verbena. A ta tmavá hortenzie, to jsem nikdy neviděla.

chia  Ach!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:30

chia nádhera všechno!

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:33

Ďakujem

Offline Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:52

chia to je paráda!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 10:51
Reakce na chia:

​Prosimtě, tohle je impatiens/netykavka? A na jakém to máš okně? V samozavlažováku? Díky, máš to krásný.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:01

Krasny to mate,vsechny.

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:02

Pinot Noir četla jsem, že aby hortenzie zmodrala, tak se jí musí ke kořenům zakopat kus železa. Ale nezkoušela jsem to

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:04

Chci se zeptat, sléz po odkvětu stříháte? A šantu...?

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:20

Kan je to netýkavka drobnokvetá, mám ju na severných oknách. Tam sa im darí super, iné tam už nekupujem asi 6-7 rokov. Aj tie veľkokveté netýkavky som tam skúšala, ale tie nekvitnú tak bohato.

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:22

Kan a v samozavlažovacích mám úplne všetko, nechce sa mi polievať dvakrát denne

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:27

chia super, díky. Já ty samozavlažovací začínám objevovat až teď, protože jsem měla dlouho terakotu a proutí, které dosloužilo. Ty samozavlažováky teda vzhled nic moc, ale tobě to pěkně přerůstá, že není poznat nic.

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:34

Kan ano, nepekné to je len chvíľu, hneď po zasadení. Potom už sú skryté tými prevísajúcimi rastlinami. Aj na južné okná kupujem prevísavé, ale tam nemám favorita - teraz sú tam pelargonie, ale skúšam každý rok niečo iné.

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 11:37

Len treba mať na parapetách zábrany proti prevráteniu tých truhlíkov, lebo čím dlhší previs, tým ťažšie to je a stalo sa mi, že mi spadli a polámali sa. Dala som zábrany a je to v pohode.

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 12:51

chia bahenne ibisky mi skapali. Ty ich mas nadherne. A to okno

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 12:54

Janulik03 ďakujem