Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 17:28

I v naší džungli něco roste

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 17:31

Kan super okna. Taky me napadlo ze asi vegetace blokuje svetlo. 
Pinot Noir Ta oranzova je takova vic fresh, je mi asi vic sympaticka nez ruda. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 17:31

brrr ty drobny rajcata

Online Pinot Noir
Avatar
29788 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 19:59

0zero7 Zarinya Děkuju. Ona se navíc mění, od úplně pomerančových poupat po skoro bílou při odkvětu.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:04

0zero7 Že tě tu vidím, tahle Strelicie roste u sklepů v Mutěnicích. Žádný květináč, přímo v zemi a peče na ni do dvou odpoledne.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:05

0zero7 Akorát ta rajcata dozrávají postupně, tak bemám celý strapec jak v obchodě.

Online Pinot Noir
Avatar
29788 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:09

Něco pro milovníky topolovek. Tyhle rostou kolem zámku ve Ctěnicích na příkopu kolem cesty. Já se jejich příznivcem nestala, ta moje už je v kompostu, připadalo mi, že tu zahradu vyloženě hyzdí. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:11

Kan whaaaaattttt????? Tak to je bozi!!! Ta moje klube list ale trvaaa to

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:12

brrr to neva! Urcite voni 100x lip nez v obchode. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:14

Kan 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:14

A ikea porad nema kvetinace!!!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:15

A kongo ma novej list! Super. Pry teda muze vyrust do mega velikosti. 

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:18

0zero7 Že váháš. Ale přiznávám, že z obchodu jsem rajče neměla už dlouho, ségra pracuje na nějaké ekobio rajčatové farmě, tak máme přísun fakt dobrých i mimo sezonu.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:22

Pinot Noir to mas normalne gradujici ruzi (muj tel napsal ryzi asi 6x haha) a videla jsem a insta fotku helenium. Bozi naprosto!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 20:23

brrr Mnam! 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 21:00
Reakce na 0zero7:

A ikea porad nema kvetinace!!!

​ikea nema nic

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 07:22

0zero7Pěkne ti roste!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 12:54

Srpnový barvičky

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:28

Taky vám sem dám, jak nám vylétla zahrada během dovolené. 

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 15:37

A ještě hortenzie na Sychrově