Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 15:46
Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 16:08

SunEclipse Já nevím, asi keř? Ale určitě ne takový strom

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 19:15

brrr a mangovník znáš?

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 22:13

Z toho kluka něco bude!

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 22:56

Dneska jsem strčila do hlíny řízek piley a monstery "monkey mask". Mám fakt děsně moderní sbírku jsem zvědavá, jak se chytnou!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 23:12

Pinot Noir mango nebrat, pěstuju se s ním už půl roku a jsem na dvou lístkách!

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 23:13

SunEclipse Neznám, ale tam bych ten strom tipovala.

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 23:18

brrr mama mi avokadovnik vypěstovala z toho semene. Akorat v určitou chvíli uschnul. Nevím co a proč. Ale měl dobře 30 cm a 15 listů. 

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 23:22

Divnokvětina

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 06:41

Pinot Noir ty jsi byla nakoupit??

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 06:47

Magráta no . Mně se tu totiž pořád záhadně objevují místa, která volají po osázení!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:56

brrr Páni!

SunEclipse A ochutnalas? Bylo jedlý?

Pinot Noir Zrovna minulý týden jsem čekala až mi PPL najde balík a přesně takový co máš ty, tam byl taky. Řidič byl taková koketa, pořád legrácky, že ten můj není v tom autě k nalezení, tak mu říkám, že beru tu krabici s kvítkama, no nedal.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 08:59

Ounz Mně mango docela jede, hele! Ale až napodruhý, první pecka sice vyklíčila, ale pak se rozhodla, že přece jen bude lepší zčernat a zplesnivět... 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 11:10

Karoleena krásný  no, to moje zasazený má už taky černou pecku, ale ještě mu dávám šanci, pořád předstírá, že něco bude. A co tvoje brambora? Moje teď zamrzla ve fázi 'mám antenky, ale nemůžu se rozhodnout, jestli udělám i listy'

jinak mně ze 4 kytek, koupených na lupen pupen už 3 chcíply a úplně si nemyslím, zle bych byla tak neschopná..a teda ještě mi spáchala sebevraždu maranta fascinátor, ráno byla v cajku a večer, když jsem přišla z práce, kaput. Jen aby tu nebyly jen samý úspěchy..

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 11:35

Ounz Brambora furt nic! Zrovna dneska jsem ji ale přestěhovala a udělala jí skleníček z petflašky, ten z ikea ve kterým byla doteď jsem usoudila, že je asi fakt moc dekorace a málo funkční prvek... Tak třeba se jednou něco stane, ale už se mi začíná líbit i jen tak, zvykla jsem si. :D

Jo a to mango je teda i přihnojený, měla jsem tu totiž onehdá jednu epizodu se smutnicema, tak jsem do něj dvarát v rámci kúry nalila jakýsi protismutnicový hnojivo z Rohlíku, asi mu to sedlo.

K tématu neúspěchů můžu zrovna přihodit jednu africkou kopřivu, měla jsem dvě z výprodejovýho regálu v Bauhausu, úplně polomrtvý, ty teď rostou a kvetou jak divý, i přikoupila jsem jim kamarádku v zahradnictví, která vypadala, že má podstatně lepší startovací pozici, a ta teda zdechla téměř obratem, nevim co jsem jí provedla.

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 11:38

Karoleena no pokud to umře záhy po nákupu, je chyba imho někde jinde, než v naší péči. Blbý skladování, přelití...já když někdy v těch hobbymarketech vidim, jak ty nebožky stojej v kaluži vody..

brambora je zajímavá samozřejmě i tak, ale moc bych chtěla, aby mi vyrostla

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 14:33

Kan netrhala jsem, protože v bufetu jich bylo dost a dost a byly jedlý prudce

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 15:54

SunEclipse mango me kdysi prekvapilo, jak to visi na tech dlouhych stopkach. Ja si to predstavovala spis jako broskve nebo tak neco.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2021 19:32

Prosím o určení, poslední jsem si celkem jistá, že je jiřinka. 

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 19:37

Mha To první je mydlice, straslivej plevel, plejeme z kvetinoveho záhonu jak o život.