Kan no, no to se píše, že má bejt mezera.ne vždycky mi to vyjde ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
moora ja myslela peruanskou mochyni.
Ounz Já taky a hlavně se píše, že ten obal je nežádoucí tak nějak celkově, sběratelé Aroidů jsou na to vyloženě alergičtí, u nich ve skupině nemůžu o obalu ani pípnout.
Kan ajaj. Ještě že aroidy nesbírám
já jsem ten typ 'koupím kytku, že se mi líbí'
Sasanky už i u nás. ![]()


Prosím, co je to aroid?
moora dekuji
Barevné květinky![]()


Mha Júúú

letoletU nás pokojovky z čeledi áronovitých, monstery, philodendrony, singa, anthurky a jiné.
Mha no krásný, efektní, škoda sníst.
Kan Já mám s obaly na květináče vůbec problém, zlatá stará dobrá podmiska.

Kan Já mám s obaly na květináče vůbec problém, zlatá stará dobrá podmiska.
![]()



Sweet Potato To je olověnec? Ostrožky máš krásný. Naše letos sežrali slimáci![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
