Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 09:41

Kan no, no to se píše, že má bejt mezera.ne vždycky mi to vyjde

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 10:16

moora ja myslela peruanskou mochyni. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 10:22

Ounz Já taky a hlavně se píše, že ten obal je nežádoucí tak nějak celkově, sběratelé Aroidů jsou na to vyloženě alergičtí, u nich ve skupině nemůžu o obalu ani pípnout.

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 10:57

Kan ajaj. Ještě že aroidy nesbírám  já jsem ten typ 'koupím kytku, že se mi líbí' 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 11:32

Sasanky už i u nás.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 13:42

Prosím, co je to aroid?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 13:52

Candance ad mochyne: stejne jako treba rajcata, ze seminek predpestovat doma, vysev v dubnu, po zmrzlejch ven. Ja to pestuju v kyblikach. Seminka kupuju tady

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 15:03

moora dekuji

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2021 17:47

Barevné květinky

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 17:54

Mha Júúú

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 17:55

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:32

letoletU nás pokojovky z čeledi áronovitých, monstery, philodendrony, singa, anthurky a jiné.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:33

Mha no krásný, efektní, škoda sníst.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:39

Kan Já mám s obaly na květináče vůbec problém, zlatá stará dobrá podmiska.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:40

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:41
Reakce na Sweet Potato:

Kan Já mám s obaly na květináče vůbec problém, zlatá stará dobrá podmiska.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:41

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:41

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:42

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:33

Sweet Potato To je olověnec? Ostrožky máš krásný. Naše letos sežrali slimáci