Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. srpna 2021 19:39

eM A já to ještě okopavam! Fakt toho mám řádek, ještě jsem si říkala, jak pěkně kvete

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 19:42

Mha Tak příští rok ji mas všude.   Spolu s japonskou sasankou největší bestie!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 20:57

eM nonono! Letos jsem ji s velkou slavou zasadila a tresu se, aby prospivala!

edit: a japonskou sasanku budu sazet zejtra

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 22:10

eM moora sasanka se mi nezdá jako bestie, vždyť je to furt stejně velké.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 22:15

Pinot Noir Včera jsem si fotila sasanky větší než já.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 22:17

Sweet Potato jo, sousedi taky takové mají. Moje letos vyrostly stejné jako loni, možná se to rozšiřuje, ale zas mi nepřipadá, že nějak extra rychle. 

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 22:18
Reakce na Sweet Potato:

Pinot Noir Včera jsem si fotila sasanky větší než já.

​Tak přesně téhle se nemůžu zbavit už pár let. Vykopala jsem ji snad do hloubky jednoho metru a ona se zavrtává čím dál hlouběji a každý rok vyraší a furt obráží. Děsnej plevel rozpinavej

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 22:33

notna Vždyť jsou krásný! 

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 22:37

Sweet Potato Většinu roku mají jen obrovský listy a zahlusi ve svém okolí úplně všechno. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 23:11

Mha hledala jsem to prostřední, PlantNet vyhodil možnosti cínie, krásnoočko, krásenka, gazánie a marokánka. Takže cokoliv

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 02:45

Pinot Noir Mha To prostřední jsem měla loni a předloni na záhonku, akorát so nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje.

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 26. srpna 2021 09:23

brrr Mha To prostřední mi podle listů přijde jako kopretina.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. srpna 2021 13:26

Pinot Noir

Marokanka.... Hm...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 15:29

Mochyne peruanska je nove rajce :)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 15:49

moora Krása! Já to měla vyseto v oranžové a asi nejedlé formě, kvůli těm lampionkům, na usušení. Slimáci byli rychlejší.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 16:42

Kan zraly to prej jedly je, ale asi nemam odvahu to zkusit

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 18:48

Kan Juuuu! Ta je!

Karoleena tak to mas krasny ale! Se mu dari.

Ounz me zdechl dalsi list na te vetsi alokacii a pak se ukazalo, ze ma asi takovy ty musky (Myceto philidae?) a k tomu navrch takovy ti pidi bily mrchy co nechavaj trochu pavouci stopu jakoby....) no tak jsem ji umyla, presadila a koupila Grub Grenade (Stratiolaelaps scimitus) a dobry. Dala jsem to do vsech kvetinacu, pro jistotu, ono se to musi stejne rozdistribuovat. Zatim to vypada, ze pozabijeli vsechny skudce! 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 19:15

moora oo, krása a závidím!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 19:20

0zero7 svilušky? Tak to tě lituju, škudci jsou vždycky otrava! Není divu, že se alokacii nedařilo. Tak snad si to ovládla..

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 19:35

Ounz uz je to vic jak tyden a neni po nich ani stopa, ti prospesni broucci jsou fakt super! Alokaci vyhodila dva novy listy, tak snad ok.