Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 20. června 2022 06:55

Mulen vítej v klubu majitelek solární fontány :-) 

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 20. června 2022 08:16

Ty divoce kvetoucí hortenzie na každém rohu mě tu nepřestanou fascinovat! 

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 20. června 2022 08:16

A potkala jsem úžasný vstup do domu! 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. června 2022 08:21

Garfie nadhera! Tady je vedro a vsechno schne pred ocima

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 20. června 2022 08:22

Garfie tam by sa mi páčilo  

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 20. června 2022 08:24

moora Tady je taky vedro, ale zároveň období dešťů, takže je hrozně vysoká vlhkost vzduchu, je to jako ve skleníku, pro kytky ráj! 

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 20. června 2022 09:42

Magráta ještě ji teda nemám

A nechytli jsme zatím ani tu žábu. Včera jsme se kvůli ní doštekali se sousedy (sousedkami) . Prý nemůžou spát, nemůžou si pustit ani televizi! A děti (mají už skoro padesát) mají ráno kruhy pod očima

Jako kdybychom se nesnažili, už tam taky sedím a číhám třetí den. A prý ji jen pozorujuDlouho mě nikdo takhle nenaštval a snad poprvé jsem slyšela manžela zvýšit hlas..

(Včera jsem ji už měla a ta potvora mi vyskočila ze dítě.)

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 20. června 2022 11:23
Reakce na Garfie:

A potkala jsem úžasný vstup do domu! 

​To je můj sen mít takto zarostlý dům a zahradu

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 20. června 2022 11:26

notna To je přitom jen přístupová cesta k domu, relativně uzounká.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. června 2022 12:48

Mulen Asi mi něco uniká - VAŠE žába obtěžuje sousedky?
Nechtěj si políbit? Tu žábu...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. června 2022 12:56
Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 20. června 2022 13:26

Sweet Potato no hrozně je obtěžuje, já už si teda zvykám. Políbit ji nechtěj, žábu ani nic jiného

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 20. června 2022 13:38

Mulen představ si, že by ji políbila a že žáby by se vyklubal dvojník manžela té sousedky. Já chápu, že má obavy.

Offline DruI
Avatar
5555 příspěvků moje polička 20. června 2022 13:41

Mulen teda, sousedům bych věnovala balení špuntů do uší a na žábu bych se vykvákla :)

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 20. června 2022 13:51

continuity náhodou pan soused je z nich ještě nejlepší:)

DruI už jsem se radovala v radostném vlákně, že už jsem žábu chytla a už plave (břichem dolů podotýkám) v říčce.

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 20. června 2022 14:54
Reakce na brrr:

Sweet Potato Hm, to máš jako afrikány, ty prý odpuzujou slimáky. Proto je máme uplně sežrané.

​a řekl to někdo těm slimákům?

Offline DruI
Avatar
5555 příspěvků moje polička 20. června 2022 15:49

Mulen Tak ať to žábě vydrží a sousedi si nenajdou jinou věc na stěžování :)

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 20. června 2022 17:56

DruI díky. To oni si určitě najdou, nezbývá než to ignorovat

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:19

Kvitnú mi v triede klívie....

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:24

Biely kvet Krásné! Mám doma letitou bílou, květy má poměrně malé a kvete (abych jí nekřivdila) tak jednou za dva roky. Ale nemám to srdce ji zlikvidovat.