Kytičky aneb zelené prsty...
Tobě vodu bryndat ven určitě nebude.
Sweet Potato
to nebude, ale do nějaké nádoby na terasu by se mi taky líbila Magráta škoda že jsem nevzala tam co měli 1+1 , přemýšlela jsem komu bych dala druhé
,nikomu, pět bych jich využila

včera jsem se zmínila že bych možná nebylo špatné propojit ty naše dva zahony v trávníku ![]()
můj manžel je fakt skvělej, když se mu chce

Vlm taky jsem přemýšlela, jestli brát 1+1, protože na co, že ... ale nakonec jak říkáš, užila bych jich víc :-) jednu mají kočky na terase (ale moc je nezajímá)
Magráta Sweet Potato tak po asi třech hodinách provozu, stříkala míň a míň,ucpala se řasou a bylo po představení
, ještě že jich nemám pět a mám lavor
, musím sehnat vhodnou nádobu,nebo budu fontánu dávat jenom k zvláštním příležitostem

Vlm A co kdyby ten lavór plaval po jezírku? ![]()
To by bylo jak prase s cylindrem, veškerá paráda v tahu.
Sweet Potato a ro by byl teprve efekt
.jeste zkusím připevnit nějak punčochu, jakože filtr.a pak už jenom hezkou nádobu
Vršky a kořínky. ![]()

Sweet Potato To už je trochu moc
prekorenené.
Teď je to teprve dokonalé! ![]()

Sweet Potato moc hezký to je
a ty kachny tomu daly nový rozměr ![]()

v dubnu jsem koupila dvě gaury (svíčkovce) a nevím proč jen dvě
jsou krásné ![]()

Gaury jsem objevila vloni, dokonce u nás i přežily zimu a jarní přesazování. Další jsem letos dokoupila, jen zatím nekvetou. V záhonech s travinami je to ideální květina.
Pochlubím se kokardou i tady:

A něco z úrody. Letos se možná povedou i fíky. ![]()



Sweet Potato no ty kráso asi radšej nejdem pozrieť na moju ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
