Sweet Potato Krásné! Strašně se těším na podzim letos!
Kytičky aneb zelené prsty...
Garfie ten japonskej musi bej krasnej, teplej a barevnej
moora nejlepší!
Však vás budu trápit, jen počkej! ![]()
Garfie moc se tesime ![]()
Hvězdník z Lidlu jede.

Jako já vím, že začíná podzim a nemám ani zahrádku a musela jsem je táhnout dva kiláky v tašce, ale když každá stála jen dvacku a měli i bazalku!!!

Garfie to jsi hezky nakoupila ![]()
Garfie To je hezké. A copak to je, ta malá kvítka?
Sweet Potato Žádné názvy (ani v japonštině) na květináčích nejsou, ale PlantNet říká pětkovec kopinatý. A velkou radost mi udělaly hledíky, pamatuju si je ze zahrádky od babičky a vůbec jsem netušila, že tady rostou, ještě nikdy jsem je tu neviděla. A v zahradnictví je měli asi v pěti barvách! ![]()
hortenzie u cesty
SunEclipse Prekrásne, neskutočné....![]()
SunEclipse wow!
Garfie to je hezké, je potřeba si udělat radost. ![]()
Garfie SunEclipse To jsou tak krásný barvy!
Díky informacím z Japonska jsem zjistila, co bylo po podivné kvítí, které jsem loni vyfotila v LA. Tady je americká verze spider lily

Noční fotky jsou hezké. Hlavně proto, že na nich nejsou vidět ty naše ošklivé ploty a plastový zahradní kinderbordel. ![]()






Hele, co rozdávají v Costě!

jiřiny... za zídkou jsou podle všeho další

Pinot Noir sasanky ![]()
bublifuk To je Česká Skalice, že jo?
brrr to je podle mne Amaryllis belladonna..tady na Azorech jich je taky plno
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

