Moje kráska opět kvete

Moje kráska opět kvete

eM To by neunesla.:D
Tak Betty Krásné a pěkný květináč.
Tak Betty ooo ta je teda
Mám ve venkovních květináčích bohysky, asi bych je na zimu měla uklidit? Do země je zasadit nechci.
Když už se tu pomalu uklízejí venkovní květináče, co děláte s balkónovými jahodami? Mám je letos prvně a nějak se mi nepodařilo dopátrat, jak vlastně přezimují.
Mrs.Robinson Já četla, že většinou se nevyplatí je přezimovat.
A otázka: co s balkónovým jezírkem? (Čti zavařovacím hrncem) Rostliny se krásně rozrostly, bylo by mi líto je vyhodit. Hyacint, leknín...
Sweet Potato Tak toho jsem se trochu obávala. Asi teda budu experimentovat, něco strčím do záhonu a něco strčím do sklepa vedle muškátů. Ty mají podobnou pověst, tak uvidíme.
Mrs.Robinson Já je mám přes zimu furt venku v truhlíku, někdy koncem listopadu, jak začnu blbnout s vánočníma věncema a jinejma dekoracema, je zakryju chvojím co mi zbude a dobrý, akorát je tu a tam nesmím zapomenout trochu zalít, úplně poprvé mi takhle jahody pokus o přezimování nepřežily, protože jsem se na zalívání úplně vybodla a podle toho to taky dopadlo
Mrs.Robinson taky jsem je mela venku priryty chvojim a pozor zalivat
v poho prezily
viktorka_od splavu Karoleena Díky, tak to je povzbudivé, i když tu zálivku v zimě vidím u sebe jako kritický bod ![]()

https://www.najdije.cz/zacina-monitoring-podzimniho-stehovani-na-zimoviste-2
Moc zajímavý web o škůdcích a invazních druzích.
Jmenuju se Brambora a jsem cibuloholik.

Sweet Potato ja ti taaak zavidim,ze to mas kam sazet.![]()
Já ti jenom závidím![]()
V naší městské části máme bývalý průmyslový areál, který se revitalizuje, budou tu byty, obchody, restaurace... Zatím to vypadá jako továrna po skončení válečného konfliktu, ale někdo tam má rád jiřiny. Ty záhony tam byly už loni a letos jsou ještě bohatší, tak jsem vám to vyfotila.




Pinot Noir To je hezký, když se někdo stará a nevzhledný místa osází kytkama. Já byla včera v Brně a v jedný ulici za Obilným trhem rostlo z úplnýho mini prostoru mezi chodníkem a budovou Tagetes, z toho betenovýho okolí ty žlutooranžový hlavičky úplně křičely.
Sweet Potato Ty rozhodně netroškaříš.
Já teda taky závidím, že to máš kam sázet, protože já sice v naší pidizahradě už nemám žádný volný flek, ale 35 dalších cibulí jsem si pro jistotu taky pořídila.
Pinot Noir Moc pěkné, líbí se mi ty nízké jiřiny.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.