Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 30. zaří 2022 23:08

SunEclipse Asi máš pravdu. To jsou mi ale věci...

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 01:51
Offline Janulik03
Avatar
20125 příspěvků moje polička 01. října 2022 03:41

Pinot Noiruzasne nocne zábery 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 01. října 2022 12:33

I přes rukavice ulepené prsty, ulepené nůžky, ale je to nádherná práce!

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 01. října 2022 15:10

Od Gardenisty.

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 01. října 2022 15:49

bublifuk já tam byla předminulý víkend na dobytí Č. Skalice Švédy. Nešlo si jich nevšimnout, jak krásně kvetly

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 16:30

Ignis tak to jsme tam byly ve stejnou dobu
Fotka je z toho týdne. Tuším, že už je po Jiřinkových slavnostech, tak už možná nejsou.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 19:21

Garfie

Opožděně - nebyl to muďoul, ta pomačkaná hruška? 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:27

Mha mudoul je strom, ne popinavka. A ma jiny listy

Offline Janulik03
Avatar
20125 příspěvků moje polička 02. října 2022 18:25

Z prechádzky a posledné hokaido. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. října 2022 18:47

Janulik03 krasny moc

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 02. října 2022 21:28

Janulik03 Krása!

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:18

Janulik03 krásny košíček 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 03. října 2022 10:22

Janulik03 ten je moc povedený.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. října 2022 13:44

Na lúke ešte stále niečo kvitne.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. října 2022 13:45

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 03. října 2022 15:34

milacka to prvni bile mi manzel natrhal do vazy a uz to tam mam tyden a porad je to pekne

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. října 2022 15:59

Mám radost, že se mi podařilo ze zlomeného vrcholku vypěstovat novou kytku, radost mi kazí akorát to, že se ji musím do Vánoc zbavit, jinak se nevlezeme se stromečkem. Ale já tááák nechci, protože ten nový list se krásně vybarvil.

Foto vymazáno.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. října 2022 18:33

baltik nechávam vysemeniť, ale budúci rok budem mať kytice aj vo váze.

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 03. října 2022 19:06

Kan tak na ni naveste ozdoby a bude místo stromečku :)