SunEclipse Asi máš pravdu. To jsou mi ale věci...
Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noiruzasne nocne zábery
I přes rukavice ulepené prsty, ulepené nůžky, ale je to nádherná práce!

Od Gardenisty.

bublifuk já tam byla předminulý víkend na dobytí Č. Skalice Švédy. Nešlo si jich nevšimnout, jak krásně kvetly![]()
Ignis tak to jsme tam byly ve stejnou dobu ![]()
Fotka je z toho týdne. Tuším, že už je po Jiřinkových slavnostech, tak už možná nejsou.
Opožděně - nebyl to muďoul, ta pomačkaná hruška?
Mha mudoul je strom, ne popinavka. A ma jiny listy
Z prechádzky a posledné hokaido.

Janulik03 krasny moc
Janulik03 Krása! ![]()
Janulik03 krásny košíček
Janulik03 ten je moc povedený.
Na lúke ešte stále niečo kvitne.

milacka to prvni bile mi manzel natrhal do vazy a uz to tam mam tyden a porad je to pekne
Mám radost, že se mi podařilo ze zlomeného vrcholku vypěstovat novou kytku, radost mi kazí akorát to, že se ji musím do Vánoc zbavit, jinak se nevlezeme se stromečkem. Ale já tááák nechci, protože ten nový list se krásně vybarvil.
Foto vymazáno.
baltik nechávam vysemeniť, ale budúci rok budem mať kytice aj vo váze.
Kan tak na ni naveste ozdoby a bude místo stromečku :)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
