Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 26. března 2024 13:36

viktorka_od splavu to bohužel už nestihnu, nedostanu se z práce, achjo

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 26. března 2024 16:02

andulka01 achjo, to jsou telata! Tohle mi taky jednou udělali, 4 dny to leželo v depu... Myslím, že všechno přežilo, ale zbytečný nervy. Normální zahradnictví před svátkem ani v pátky neodesílá.

Mně má přijít balík ze Spomyšle během příštích 50 minut, tak jsem zvědavá...

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 26. března 2024 16:24

Pinot Noir obratem jsem jim psala, že ať to radši zdrží, tak prý to dnes předali dopravci. Jsem zvědavá, k nám DPD jezdí celkem rychle, teď mi nezbývá než si držet palce, aby to nepřišlo ve čtvrtek odpoledne až budu sedět ve vlaku na jih :-)

Tak ať máš všechny rostlinky v pořádku

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. března 2024 17:25

Zdravím všechny, snad tu jsem s tulipány mezi prvními?

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 26. března 2024 19:02

andulka01 tak to budeš zítra mít! Držím palce.

Není to poprvé, co sázím takhle brzo, ale to "sázení prázdných květináčů" mě vždycky trochu znervózní.

Offline Janulik03
Avatar
20148 příspěvků moje polička 26. března 2024 19:04

Pinot Noir a čože to tam všetko máš?

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 26. března 2024 19:08

Pinot Noir andulka01 Chtěla jsem si postěžovat,že moje zásilka ze Spomyšle furt nic a zrovna mi píšou, že budou posílat.

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 26. března 2024 19:09

Janulik03 keř ocasatec, do stínu ploštičníky a pupkovec, a do takové škaredé uličky za kůlnou tužebníky a anděliky. Anděliku se mi předloni nepodařilo udržet při životě, tak jsem letos vzala rovnou čtyři.

Offline Janulik03
Avatar
20148 příspěvků moje polička 26. března 2024 19:20

Pinot Noir idem pozrieť co to je, a preložiť si názvy

Offline Janulik03
Avatar
20148 příspěvků moje polička 26. března 2024 19:24

Pinot Noir nooo uz viem. Ocasates som nepoznala, ale vyzerá krásne, ostatné poznam a su super. Tak tfuj,tfuj,tfuj drzim vam palce , nech pekne rastú 

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 26. března 2024 19:33

Janulik03 tentokrát nic moc atraktivního, spíš takové křoví.

Na ocasatec jsem zvědavá, snad se mu bude dařit, nebyl nejlevnější... A na cestě mám rostliny za dalších mnoho tisíc, radši ani nebudu psát, za kolik. . Ale letos se mi asi na dlouhou dobu naposledy naskytla možnost přidat nějaké záhony, tak jsem to pořádně využila.

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 26. března 2024 22:24

Pinot Noir tyjo, zítra na compu pořádně prostuduji tvůj nákup, vypadá to jakože tam nic není, ale ty máš zelený ruce, budou krásný všechny. Děláš si cedulky kde co máš? Loni jsem měla "mapu" záhonu, ale to byly jen letničky, teď půjdou trvalky s cibulovinami.

Anděliku jsem zapomněla, já věděla, že jsem něco viděla a nezapsala si to. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 27. března 2024 08:17

Mha

Mně některé hodně rané stihly odkvést, když jsem byla na cestách.

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 27. března 2024 08:54

Mha Taky už mi kvetou . Ale letos poprvé mají okoukané listy. Nevím proč.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. března 2024 19:49

notna

Nediv se, když tak hezky vypadaly, že se každý koukne:)))

Sweet Potato

BBílé Tulipány mám moc ráda, ale nedaří se mi. 

Já teď mám jen tyhle botanické, jsou hezké, ale vysoké asi jen 20 cm, ty vysoké vzpřímené jako od Adriana Molea nemám

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 27. března 2024 19:56

Mha su pako! Okousané

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. března 2024 20:00

notna

Nediv se, když vypadají tak chutně, že si každý kousne:))

Kdo/co žere listy od cibulovin? Vždyť je to jedovatý, ne? 

Offline Friga
Avatar
2080 příspěvků moje polička 27. března 2024 20:06

Mha u nas je zerou srny. Loni mi pulka tulipanu nevykvetla, protoze je srny ukousaly. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 27. března 2024 20:43

Friga Srny?! To jsou paka!

Offline Myrtila
Avatar
5266 příspěvků moje polička 27. března 2024 21:33

Mha U nás je žere pes. Divím se, že ještě žije ale ona toho na zahradě přes den sežere tolik, že se to asi dost naředí.